Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem aggódom túl a dolgot...

Nem aggódom túl a dolgot szerinted? Kellene egy kis megnyugtatás.

Figyelt kérdés

Most 4 hónapos kicsi babámnál még magzati korban diagnosztizáltak szívsövény (szívkamrafal) megvastagodást (nagyobbodást). 38 hetes betöltött terhes voltam, amikor a soros ctg vizsgálat utáni UH-on az orvos közölte velem, hogy sok a magatvízem, ami 4 nappal azelőtt teljesen normális mennyiségű volt. Csináltak egy magzati diagnosztikai UH-ot is (itt célzottan a babát nézték) és ott látták a fent említett elváltozást. Másnap császármetszéssel segítették világra a kicsimet. 3650 gr-al és 50 cm-el született 9/10 apgarral.

A kórház újszülöttrészlegén nem néztek utána jobban a dolgoknak, sőt kifejezetten nem is vizsgálták.

A körzeti gyermekorvos szerint figyeljem a babát, hízzon nőjjön nagyra és majd egyszercsak kivizsgálják.

Jövő hét keddre szereztem időpontot szívUH-ra, mert már nem bírom tovább idegileg, hogy mi baja lehet a szivecskéjének, ha van egyáltalán.

Amúgy jól fejlődik, mosolygós kis tünemény, aki 3,5 hónapos kora óta oda-vissza forog, sőt ma már a popsiját is emelgeti. Most 69 cm és 6900 gr.

Ahogy közeledik az uh időpontja egyre idegesebb vagyok.

Hozzáteszem, hogy a héten 4 napot voltunk kórházban heveny vírusfertőzés miatt és ott nagyon-nagyon nyomasztó volt a sok beteg gyermek látványa. Alig vártam, hogy hazaengedjenek.

Kérlek, drukkoljatok, hogy semmi baj ne legyen :(


2010. márc. 6. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy nincs semmi baj és, hogy most már megnyugodhatsz!

További jó egészséget a babádnak *-*!

2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!