Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti benn hagynatok/hagytatok a...

Ti benn hagynatok/hagytatok a kocsiban a babatokat?

Figyelt kérdés
Nyaron sokat hallani rola, hogy milyen veszelyes a kisgyereket a kocsiba hagyni. Es ha nincs kanikula akkor is, ki az aki otthagyja a babat a kocsiba? Lehet en vagyok tul aggodo, de soha nem hagynam ott a kicsit az autoban!
2015. aug. 2. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Utcán,nyilvános helyen természetesen nem...DE az udvaron hagytam már a kocsiban.Ha menet közben bealszik,nem ébresztem fel csak azért,mert hazaérünk...ajtókat kinyitom,és hagyom aludni,és pár percenként ránézek...
2015. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De éppúgy nem hagytam babakocsiban sem az üzlet előtt, vagy a kisagyban, amíg leszaladok a boltba.
2015. aug. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
nem. a kutyát se,egy babát pláne. olvastam azt a cikket,amibe újszülöttet otthagytak délelőtt a napon,és elmentek bevásárolni hát sajnálom szegénykét :-( az ilyen adja örökbe inkább
2015. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nővéremnek dohányboltja van, néha besegítek neki.... hát ne tudd meg :-( Simán kint hagyják kocsiban, babakocsiban is. Ebben a kánikulában is.


Budapest, belváros

2015. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A körülményektől függ. Pl az udvaron simán bent hagytam 1 órára is, mikor pici volt és épp akkor aludt el,amikor befordultunk az utcába. Az ablakból simán ráláttunk és volt,hogy bébiőrt is hagytunk mellette. Vagy pl a munkahelyem udvarán is bent hagyom, ha csak visszaszaladok valamiért. Rázárom az ajtót. 2 perc sincs. De nyilvános helyen ,parkolóban stb még most lassan 6 évesen sem hagynám egyedül.


De pl Dániában az a divat-pedig már megjárták többször is-hogy anyuciék sorban leparkolják a babakocsikat a pici babákkal a kávézó előtt és simán beülnek 1-2 órára rötyögni. 5-10 babakocsi meg kint sorakozik...

2020. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!