Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem babás kérdés de kíváncsi...

Nem babás kérdés de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban összeházasodtunk a férjemmel, de csak a polgári volt meg a baba miatt. Most azzal állt elő, hogy csináljuk meg nyáron a templomit és a lakodalmat. Ti mit tennétek? Nem ciki gyerekkel meg már házason a templomi esküvő? Főleg, hogy akkor már kb másfél éve házasok leszünk?
2010. márc. 9. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok boldogságot!!!!!!!!!
2010. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak polgári volt 4 éve, nem gyerek miatt. Templomit kb 2-3 év múlva szeretnék mikor már jár a picurkánk(most 4hós). Gyönyörű lesz ahogy végigvonul előttünk.Egyáltalán nem ciki.
2010. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Szerintem egy templomi esküvő soha nem ciki, főleg nem a szerelmetek gyümölcsével. :) Amúgy a barátnőméknek egyben volt a templomi esküvő a baba keresztelőjével. :)
2010. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én megtartanám. Szép esküvői ruha, virágok, én örülnék neki.
2010. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiunk keresztelőjéhez kellett nekünk is templomi esküvő. 6 hónapos volt akkor:) Semmi ciki nincs benne, főleg mikor viccesen elmesélem, hogy engem a férjem kétszer vett el feleségül:)

2010. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából én is nagyon vágyom a fehér ruhára, virágokra és arra hogy még egyszer hozzámenjek a szerelmemhez. Csak nekem olyan cikinek tűnik, hogy gyerekünk van és így kelünk egybe Isten színe előtt. Akkor azt mondjátok, hogy kezdjek hozzá a szervezéshez??
2010. márc. 9. 17:03
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki! Ha tehetném, minden évben hozzámennék a férjemhez, szép fehér ruha, lagzi, nagyon jó volt! :D

Ez sosem ciki, a kisbabátokkal meg pláne nem! :)

Nagyon sok boldogságot!!!

2010. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

En nem vagyok hazassag parti, szerintem felesleges, de ha o ugy erzi ujra bizonyittani akar es meg egyszer igent mondtok es nincs nagyon ellenedre, akkor tedd meg. Nem gond a gyerek, inkabb a kiadasokat vegyetek szamitasba, hogy tenyleg kell e a felhajtas.

Mi 17 eve vagyunk tarsak, mar parszor eszunkbe jutott, vegul nem mentunk bele, jo igy ahogy van, s 5 hos gyermekunk sem lesz megrovoditve.

2010. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én bizti hozzákezdenék.Nehogy lemondj erről a lehetőségről, mert egész életedben bánni fogod!De jó is lenne mégegyszer fehér ruhában!

Na, szépen állj neki a szervezésnek:)

Sok boldogságot!

2010. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát lehet cikinek érezném hosszú fehér ruhában, nagy pocakkal bevonulni egy templomba (bár ma már ez sem meglepő és nem is szernék senkit megbántani), de ti már házasok vagytok és ha ez hiányzik még szerintem így nem ciki, akkor sem, ha már gyerek van. Úgyhogy... hajrá!
2010. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!