Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem babás kérdés de kíváncsi...

Nem babás kérdés de kíváncsi vagyok a véleményetekre! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban összeházasodtunk a férjemmel, de csak a polgári volt meg a baba miatt. Most azzal állt elő, hogy csináljuk meg nyáron a templomit és a lakodalmat. Ti mit tennétek? Nem ciki gyerekkel meg már házason a templomi esküvő? Főleg, hogy akkor már kb másfél éve házasok leszünk?
2010. márc. 9. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En feleslegesnek tartanam, de tedd amit szeretnel es ne torodj azzal, mit mondanak masok, hogy ciki vagy nem ciki, ugysem lesz mindenki egy velemenyen veled.
2010. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hiszen már házasok vagytok. Szerintem vágj bele! Sok boldogságot!
2010. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó buli lesz,majd meglátod.Szerintem nem felesleges.Te sosem álmodoztál a gyönyörű menyasszonyi ruhádról,a lagziról,a templomról stb?
2010. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bár csak nekem kéne ezen gondolkoznom........ Sok boldogságot!!!!!!!!
2010. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy nem álmodoztam a fehér ruháról meg a lagziról. Nagyon is vágyom rá!!

Eldöntöttem. Belevágunk. Már tervezem is a lagzit!!!! Szuper. Annyira jó, hogy újra el akar venni a férjem. Imádom :)


Köszönöm a válaszokat

2010. márc. 9. 21:25
 16/20 anonim ***** válasza:
Lesz mit gyónni a felkészitőn:)Persze ha kell járnotok.Viccet félre téve,szerintem nem ciki.Szerintem sokkal meghatobb és szebb is,mint a polgári.Sok boldogságot!
2010. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az egyik valaszadonak: sosem almodoztam a feher ruharol(nem a stilusom foleg nem azok a szabasok es anyagok) . lagzirol sem(tomegiszonyom van) es a templomrol vegkep nem(nem vagyok hivo es kiraz a gondolattol is a hideg)

De mindenki tegye azt amit jonak lat!

2010. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vannak itt irigy emberek úgy látom.Miért is?Nekik nem kérték meg talán a kezüket?Vagy csak boldogtalanok valamiért.

Ne foglalkozz senkivel!Sok boldogságot!

2010. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem irigy csak sajat velemenyem van, bocsanat hogy nem egyezik a tieddel. Vannak akik ferjhez mennenek evente tobszor is es vannak akik nem. Sok eve boldog vagyok a parommal es kisgyermekunk szuletese utan sem erzem fontosnak, hogy bizonyitson mashogy is mint eddig arrol hogy szeret.
2010. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ma már le is beszéltük a pappal és szept. 4-én lesz. :) Jaj nagyon boldog vagyok!!!!!!! :P
2010. márc. 10. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!