Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni? A babám...

Tudnátok segíteni? A babám állandoan sir mert éhes. A sulya rendesen gyarapszik de megetettem 1ora kb és éhes

Figyelt kérdés
Sajnos sok tejem nincs azt is többnyire fejem neki nem birja kiszivni.most 5,6kg 2 honapos de 160 ml sem elég neki .többnyire nehezen is de 130 tudok adni neki de ez csak kb 1 oràig elég és mindig sir potolni probàltam màs anya teje nem jött be se a tàpszer.szerintetek mit tegyek?
2015. aug. 27. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elméletileg a 130-nak elég kellene, hogy legyen és az a baj, hogy tápszerből se adhatsz neki sokkal többet, mint a korának megfelelő mennyiség! Az én fiam is ilyen egyébként, de a védőnőm azt mondta, hogy nem nagyon szabad az előírt adagnál többet adni, mert kitágul a gyomra! Egyébként lehet, hogy csak lusti szopizni, az én fiam is az volt! A szopizást egyébként előszeretettel használják, akkor is, ha csak bujcsizni akarnak. Szerintem nem biztos, hogy éhes, lehet, hogy csak hiányzik neki anya! Ha evés után nem sír, akkor szerintem jóllakott, ha egy óra múlva kezdi, akkor csak anya kell neki! Próbáld meg, hogy ha egy óra múlva sírni kezd, ne szoptasd meg, csak vedd fel, ringasd, énekelj neki vagy simogasd! Ha tényleg nem éhes, meg fog nyugodni!
2015. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jol ertelmezed a sirasat? Nagyon sokan azt hiszik azert sir mert ehes. Kozben meg mas baja van. Faradt vagy csak bufiznie kell, stb. De mivel az etelt a szajaba nyomjak bekapja eszik kicsit megnyugszik. Azt hiszi a szulo az volt a baj, de fel ora/ora es kezdodik elorol.

Az alvas es a faradtsag siras hasonlo, de a bufi es a puki mar teljesen eltero. Valamint a hasfajos is jellegzetes. Altalaban az elso 3 honapban szinte csak ezeket hasznaljak. De ha az anya rosszul ertelmezi valtozhat. Nalam a bufi siras szunt meg pl egy csunya natha miatt hathetesen, mert be volt rekedve es nem tudott rendesen jelezni.


Van egy ismerosom kb egyidosek a fiaink. Alandoan sirt agyerek, o meg mindig szoptatta, teaval tomte. Egyszer atjott es sirt a kicsi, bnom ketsegbe volt esve, mert nem tudott szoptatni en mondtam neki csak bufiztesse meg. A pici bufizett egy isteneset es utana ugy aludt mint a bunda.


Szoval nem mindegy hogy sir.

2015. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A hasa is fájhat. Azért, mert sír, nem biztos, hogy éhes. Ilyenkor nem enni kell adni neki, mert azzal még jobban megterheled a pociját, hanem próbáld meg büfiztetni, tornáztatni, esetleg vegyél valamilyen cseppet neki, ami segít a belekben levő gázok eltüntetésében.
2015. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!