Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve! Sosem...

Kétségbe vagyok esve! Sosem fog elmúlni?

Figyelt kérdés
A kislányomnak (1 éves) jönnek a rágófogai, már decembertől taknyos, gyakran lázas, összeszed mindenféle megfázást. Ebben az évben többet voltunk orvosnál, mint tavaly egész évben együttvéve. Tény, hogy a foga miatt gyengébb az immunrendszer és egyik megfázás után jön a másik, esténként gyakran belázasodik, szinte minden harmadik héten, utána egy kis köhögés, majd megint színtelen takony, stb. Két hete már antibiotikumot is szedett, most helyrejött, tegnap óta már megint folyik a színtelen takony és hőemelkedéses (37,2 volt délben). Már komolyan nem tudom, mit gondoljak, valóban elmúlik ez a sorozat, ha kibújik a köv. fogacska? Vigyem holnap megnit orvoshoz? Félek, ott szedünk össze valamit, viszont holnap péntek. Tanácstalan vagyok... Más baba is van így ezekkel a fogacskákkal?
2010. márc. 11. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is ilyen "nyamvadtka"..., mikor fogzik... Több folyadék, figyelni a lázra, sok babusgatás... sztem ne vidd ki ebbe a mocsok időbe, ha nem muszáj... Ha rosszabbodna a helyzet, még mindig kihívhatod házhoz, vagy ott az ügyelet.

Kitartást, jobbulást a picinek!

2010. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ügyeletre nem számítanék... :( Amikor karácsonykor beteg lett a babám, pont a fogzás miatt, 39,5 láza volt, b@sztak kijönni (már bocsánat!!)- fokok voltak, mondták vigyük be, de készüljünk fel mert rengetegen vannak! Kössz.... 5 hónapos gyerekkel... Inkább másnap reggelig kihúztuk, aztán irány a kórház, ott 1 ember volt előttünk
2010. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amióta borostyánláncot használunk, nálunk nincs ilyen gond. Addig volt.

13 hós lányka 13 foggal :)

2010. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Engem a legjobban az aggaszt, hogy már több. mint 2 hónapja tart kisebb-nagyobb megszakításokkal...
2010. márc. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!