Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS.19hós kislányom evett egy...

SOS.19hós kislányom evett egy kis mogyorót. Mi történhet?

Figyelt kérdés
A nagylányom ette a mogyorot és egy kicsit adott neki amit ahogy észrevettem azonnal kivettem a szájából de nyelt le belőle biztos egy picit.nincs a családban ételallergiás semmilyen részről.
2015. szept. 8. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, az én lányomtól nem tudtuk elvenni a mogyorót ennyi idősen, miután ráakadt a nagyi szekrényében, csak úgy tömte magába. Semmi baja nem lett tőle, ennyi idősen már simán kaphat olajos magvakat. Azóta is imádja, és követeli: "kérek mogyorót". Szerencsére nem allergiás rá (2,5 éves)
2015. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen pici mennyiségnél nem az allergiától kell félni, hanem a fulladástól. Fül-orr gégészeten voltunk egy napot, 2 éves kislányt rohammentő hozta be, mert letüdőzte. Mondta a főorvos később az apának, hogy nem az allergia miatt ajánlják 2-3 év után, hanem mert pont akkora a mogyoró, hogy szétrágni nem igazán tudják, viszont nagyon kemény, ezért fulladást okozhat. Szóval szuper, ha nem allergiás, de azért még egy darabig ne adj neki, vagy darálva max...
2015. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!