Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha a babam ra...

Mit csináljak ha a babam ra szokott az éjjeli cicizesre es emiatt 2 óránként kel? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
5 hónapos. Eddig szépen aludt 5-6-ig, aztán pár hete nyugoskodni kezdett. Először a frontra fogtam (elég bolond idő volt), késobb a fogzasra. Nagyon sírt, igy cicire tettem hogy meg nyugodjon. De azt hiszem hozza szokott. Nem hiszem hogy éhes (2 óránként pláne nem), csak nyammog a cicin. Amikor leraknam, ordítani kezd. Nagyon nehezen nyugszik meg. Hogyan szoktassam le? Imádom a babam de nagyon faradt vagyok mar, ráadásul rossz alvó, mire vissza tudnék aludni, ő megint kel. :( nem egyértelmű hogy a foga a ludas, a hasa vagy a megszokás. De egyikre se megoldás a cici végülis. Segítsetek kérlek!

2015. szept. 14. 22:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem sikerult megoldani, az idő old meg mindent :) ez is elmult ahogy minden mas is.

Igen, lóg. Sajna ez ezzel jar általában.

2016. márc. 29. 20:23
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudjuk hogy lóg de nem ez volt a kérdés hanem az hogy mennyire?
2016. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És mikorra múlt el?:(
2016. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
1-2 hét, max egy hónap. Nem emlekszem mar. Most egy eves es alszik mint a tej éjszaka. Kitartás!
2016. márc. 30. 17:34
 15/16 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy akkor lett sokkal jobb mikor atalltam vele az esti tapszerre.
2016. márc. 30. 17:35
 16/16 anonim válasza:
Azt hogy csinaltad ? Este lefekves elott kapott tapszert vagy ejszaka is ?
2023. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!