Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiakadnátok ha anyósotok a...

Ti kiakadnátok ha anyósotok a pici babátok kezét akarná puszilgatni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én nem akadnék ki. De igazad van, ha megkérted, hogy most ne tegye, és annak ellenére direkt mégis csinálja, akkor az nem szép tőle. Puszilgathatná máshol is.
2015. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Na ilyen hülye hasonlatot sem hallottam még.

Amúgy ha ilyenre kerül a sor, utána nálunk egyértelmű a fogmosás, szájvíz használata.

2015. szept. 21. 18:37
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

Jó ég milyen emberek vannak... Dehogy akadnék ki. Ha beteg vagyok, akkor persze nem puszilgatom. Se a kezét, se az arcát, és leginkább a közelébe se megyek. (unokahugi)

Ha meg nincs semmi bajom, akkor miért ne puszilgatnánk?! Folyton körbepusziljuk a gyereket, hiszen családtag. Ismerősök, barátok gyerekeivel persze nem csinálom, nyilván kap eleget a családtól, nem kell még tőlem is.


Ha a tesóm szólna, hogy most ne, akkor természetesen tiszteletben tartom, de nálunk az ilyesmiből soha nem volt probléma.

2015. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mert a nyálba van a legtöbb baci. Akarva akaratlanul is kerül nyál a gyerek kezére amit egy másodperc alatt aszájába tesz, míg pl elfordulok törlőkendőért.

Azt meg nem tudhatom, hogy éppen kiben lappang bármilyen fertőzés amit estleg az adott személy se tud.

2015. szept. 21. 19:05
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
Na, pont ezért írtam a törlőkendőt. De nyilván egyszerűbb viszályt szítani, meg fitogtatni a hatalmadat, hogy te vagy az ANYA.
2015. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem szítok viszályt, hiszen senkivel nem kivételezem, senki nem puszilgatja a gyerek kezét.

Anyósomnak is normálisan elmondtam az indokokat, de ő csakazértis csinálja.

És igen én vagyok az Anyja, had mondjam már meg, hogy mit lehet és mit nem.


A törlőkendőt is ezért írtam, hogy mire elfordultam érte, már rég a keze a szájába van. Főleg ha éppen kimegyel a konyhába valamiért és ez közben zajlik.

2015. szept. 21. 19:18
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok oda az anyósomért de nem akadnék ki azon,hogyha a kislányom kezére adna egy puszit! :-D amúgy eddig még nem vettem észre,h puszilgatta volna. De ha mégis meglátnám akkor sem szólnék miatta! Az én lányom 9 hós múlt és a lakásban csak úgy teper ide-oda, na most gondolhatod... Az az egy néhány puszi.. Ugyan már. :-) majd ha nagyobb lesz és mászni fog:-) és szedegeti össze a pöszmöszt a szőnyegről és tömi a szájába:-D mondom ezt úgy,h még egy csivava is van a lakásban! Minden nap porszívozok de nem tudok sajna mindent kivédeni és tudod mit?! Nem is akarok mindent:-)
2015. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az a gyerek már nem újszülött. 3 hónapos, aki nincsen cukorból. Természetes, hogy betegen nem megy a közelébe az ember, illetve ha úgy érzi valami bujkál benne, akkor nem puszilgatjuk, de egyébként semmi baja nem lesz.
2015. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Ha nagyobb lesz és mászni fog úgysem lehet ezeket kivédeni, nem is akarom.

De egy három hónapos baba picike, nem kúszik mászik, hogy a bacikat a szájába tegye.

A másik meg ha megkérem valamire miért nem lehet azt betartnai?

2015. szept. 21. 20:02
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"És igen én vagyok az Anyja, had mondjam már meg, hogy mit lehet és mit nem."


Igy ilyen hangnembe mond meg anyosodnak es ne nekunk😆!

2015. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!