Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiakadnátok ha anyósotok a...

Ti kiakadnátok ha anyósotok a pici babátok kezét akarná puszilgatni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

21-esnek adok igazat!

Ugyanígy a nagyinak :) Igenis ha te ezt nem szeretnéd akkor meg kell mondani, hisz te vagy a kicsi anyja :)

2015. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezt a nagy bacimániát sosem értettem. Én is, férjem is falun nőttünk fel, kint az udvarban kúsztunk, másztunk pár hónapos korunktól, nem is tudnám megmondani mikor voltam beteg utoljára, gyerekként sem voltam beteges.

Kisfiamnak sokszor puszilgatom a kezét, mindenki kb a családban, sőt a babajátékokat is egy kezemen meg tudom számolni hányszor sterilizáltam, jelentem 16 hónapos múlt és még egyszer sem volt beteg (orra folyt, de az a fogzástól volt, ahogy áttört a fogacska, el is múlt). Ja, és tápszeres (sajnos), de így sem beteg.

Nem kell sterilszobában nevelni a gyerekeket, mert majd elviszed az első játszóterezésre, vagy bölcsibe/oviba, aztán állandóan betegek lesztek. Hadd szeretgesse már anyós azt a gyereket!

2015. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Engem is puszilgattak most 19 vagyok nem haltam meg, nem lettem beteges. Szerintem tök normális nem lesz semmi baja a gyereknek ha a környezet tiszta ahol van. Nem mellesleg a nyálban lévő bacik többsége jótékony.
2015. szept. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!