Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas ruhák kellenek az...

Hanyas ruhák kellenek az újszülöttnek? Érdemes egyáltalán 56-osat venni?

Figyelt kérdés

Nektek hány centi és hány kilóhoz hanyas ruha kellett? Azt javasolta egyik rokonunk, hogy rögtön 62-es ruhákat vegyünk, mert az 56-osba nem, vagy csak nagyon rövid ideig fog beleférni.


Férjem magas, én sem vagyok alacsony, a babát is két héttel nagyobbnak mérték legutóbb a koránál (az első trimeszterben mérthez képest). Ti mekkora ruhákat vennétek?



2015. okt. 26. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

50 centis, 3 kilós manó elveszett az 50-es rucikban. Úgy 2-3 hétig :) Nàlunk mindenki kis súlyú volt, pàrom is, amimor született, én sem vagyok épp nagydarab a 160 centimmel, pici babàra szàmoltunk.


Ha ti nagyobbak vagytok, akkor 56-62-es rucikból vàsàrolnék.

2015. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem igazán értem, hogy miért van (pl itt is) egyik-másik válasz lepontozva. Nevetséges, mindenki a saját tapasztalatát írta le, mitől ne lenne hasznos? Hiszen csak azt mutatja mindegyik válasz, hogy teljesen egyedi, hogy kinek mekkora babája lesz és utána milyen tempóban fejlődik, mikor mekkora ruha lesz jó rá.


Én egyetértek azzal, aki azt írta, hogy kell 2-3 kisebb és egy picit több, nagyobb méretű ruha, mert szükség lehet rá. Ha mégsem lenne szükség a kisebbekre, akkor el lehet őket adni/ajándékozni.

2015. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!