Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "gáz" ha 2 évesen...

Miért "gáz" ha 2 évesen teljesen egyedül fürdik?

Figyelt kérdés

Játszón beszélgettünk ismerős anyukákkal és csatlakozott egy új anyuka is.

Beszélgettünk a fürdésről, mire közöltem, hogy 2 évesem egyedül fürdik.

Egyedül nyom tudfürdőt és mossa meg nagát, fenekét és a nunit is.

Míg ő fürdik, addig én pakolászok, néha rá nézek.

Erre az anyuka, majdhogynem kicsattant, hogy ő a 3 évesét mai napig fürdeti és szerinte ezt még nem kell tudnia, mármint egyedül mosakodnia.

Olyan stílusban adta elő magát, hogy én sem hagytam magam és rávágtam, hogy szerintem egy három évesnél igenis alapvető dolog, hogy tudja magát megmosni, ez a szülő hiányossága.

Húzta a száját, majd el is mentek rá kisidőre.


Most tényleg ennyire rossz, hogy önálló?

Ezen így ki kell akadni?


2015. nov. 9. 22:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
Már a megnyilvánulásaidból is látszik, hogy egy egoista, kioktató szuperanyu vagy. Te erre IS megtanítottad... jézusom.
2015. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

Bah... Micsoda stílusod van, jesszus... :D :D

Szerintem itt mindenki pont lesz-rja hogy te micsoda tökéletes anyának hiszed magad, mert a 2 évesed fullra meg tudja mosni magát...Jaaaa hoy átmosod??? Akkor mégsem csinálja olyan tökéletesen, úgy tűnik! :D :D

Alapvető dolog és a szülő hiányossága?? Ezt vágtad rá?? Nekem 2,5 éves a fiam, de annnyira, de annnnyira tökéletlen vagyok, hogy ő nem tudja magát egyedül rendesen megmosni. Pedig egy csomó ideje próbálja, de muszáj nekem is. És nem csak az alsó felét, hanem a nyakát, fülét is, sőt a haját is én mosom. És nem is szoktam ott hagyni egyedül. Egyik ismerősöm gyereke vmitől megijedt a fürdőben és kimászott a kád szélére. Na, ha onnan leesik, vagy beesik a kádba??? A fürdőszoba eléggé balesetveszélyes!

Szerintem te nem szuperanya vagy, hanem dicsekvős és kicsit felelőtlen.

Nem veszekedni kell, főleg nem itt, hanem a kedves barátnőiddel kakaskodj és szólogass be nekik. Nekem a hozzászólásokból is az jött le (meg sztem neked is), h benned van a hiba.

2015. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%

Úgy látszik kérdező nem bírod a kritikát!


De amúgy ha átmosod akkor hogyan is fürdik egyedül? Csak egy nagyszájú, dicsekvős anyuka vagy.. pont az ilyeneknek a gyereke a felét sem tudja mint amit a drága szülő szétkürtöl...

Azon csodálkozom h a többi anyuka nem hagyott ott. Bár lehet h nálatok az a módi h ki tud nagyobbat mondani..

2015. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!