Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 8-9 hónapos baba is...

Más 8-9 hónapos baba is egyfolytában nyöszörög?

Figyelt kérdés

Mert a miénk igen. Reggel nyöszörgéssel kezdünk, megetetem, aztán leteszem, nyöszörög megint. Amikor felveszem, mindig büfizik. Mindig ez van. A vacsora utáni elalvás is 1 óra, mert aludna, leragad a szeme, de nyöszörög. Felveszem, büfizik, visszateszem. 5 perc eltelik, megint nyöszörög, felveszem, büfizik. Minden este ez van. És napközben is, de van, amikor csak úgy nyöszörög, tehát a büfi tényezőt kizárom. A foga is lehet (alsó kettő már kijött), de csak nem egyfolytában?

Nem beteg vagy ilyesmi, inkább csak olyan kínlódásféle. Akinek ilyen a babája, az biztos érti, mit szeretnék mondani. Van egyáltalán ilyen baba??

(Persze ha foglakozok vele, akkor nem csinálja ezt, viszont nem azért nyöszörög, mert nem Vele fogalkozok). nyöszörgés összeségében olyan napi 3 órát tesz ki.

Bocs, ha hosszan fogalmaztam, de a férjemmel kíváncsiak vagyunk, hogy csak a mi babánk ilyen "kivételes" :D ??


2010. márc. 19. 20:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia Kérdező! Hogy áll most a helyzet? Hogy derült ez ki? Mit csináltatok utána? A mi babánk most 10 hónapos, de ÁLLANDÓAN nyöszörög, nyűgös, semmi nem jó neki, már teljesen ki vagyok készülve. Vákumos szülés volt, hosszú vajúdással, és elhúzódó kitolási szakasszal, félek, hogy valami baj van...
2014. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na, csak ideértem. A kisfiam már 5 éves lesz és autista - vagyis autisztikus, mert beszél, kommunikál, stb.

Nálatok vannak egyéb furcsaságok?

Nálunk a nyöszörgés miatt nem történt kivizsgálás, hanem első körben megkésett mozgásfejlődés miatt, majd szép sorban jött minden...

2014. márc. 10. 16:24
 13/14 Alexandrababa válasza:

Kedves Kérdező,

kérdezhetnék még tünetet?

Nálunk is ez van, elég egysíkú a hangadása, szinte mindig ugyanazt a hangot adja ki(ha fáradt, éhes, nyügös, vmibe elmélyül játék, etc.), ugyanaz a dünnyögés. Meg pocsék ébredő, ne is gagyog, csak ritkán. Szerintem arcokra sem figyel úgy, mint a többi baba.

Hol fejleszted? Mennyire sikeresen?

Előre is köszi a vaálaszt!!

2014. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom olvassa-e mostanában valaki, akár a régi írók közül, vagy más aki hasonló helyzetben van. Kérlek írjatok mi történt azóta! Az én babám is hasonlóan viselkedik…
2023. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!