Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a kisagyban magatol...

Ha mar a kisagyban magatol felalt felig az othos babam, mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy?es azoknak mikor indult el a pici?

2015. nov. 16. 07:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

Sokan ezt nem ertik meg es leallnak itt okoskodni.

Neked pedig koszi hogy nemugrottal nekem..

Es egyebkent ahanyszor bent van a kisagyban minden alkalommal felall,persze h buszke vagyok ra.

2015. nov. 21. 17:30
 52/62 anonim ***** válasza:

6 hósan már az enyém is állt, meg elég sok ismerősÉ! Büszkék voltunk!

Szóval nem egyedi eset :-)

2015. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

mondjuk azt nem értem miért 5 hóst írtál a kérdésben miközben fél éves a babád... azért nagyon nem mindegy, mert rengeteg 6 hónapos áll már, enyém is állt.

mondjuk én nem vertem erre a mellem, enyém azt csinálta előbb, a másik meg többet kúszott. ugyan mindegy, 3 éves korukra tök ugyanott fognak tartani.

2015. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

Akkor en nem lehetek buszke mert tik azt mondjatok?:D olyan viccesek vagytok:)

Azert irtam kedves ertetlen mert othonapos volr mikor eloszor felallt 4napja hathonapos szoval vegyetek mar vissza mert torlom a kerdest es unatkozni fogtok a szanalmas eleteeletetekkel, unalmasak vagytok mar nagyon,ugyes a babam en buszke vagyok ra mi a francot akartok? H mondjam azt hogy bamba h megnyugodjon az irigy kis lelketek?a babamrol marMar irtam h kuss ne idegeljetek ezzel

2015. nov. 21. 18:53
 55/62 anonim ***** válasza:

olyan kedves teremtés vagy :)


engem nem érdekel a gyereked, csak próbáltam rávilágítani, hogy 1 nappal a 6. hónap fordulója előtt azért elég erős túlzás 5 hónaposnak nevezni. főleg, hogy akkor csak félig állt fel. tehát mond azt, hogy 6 hónaposan állt fel, így nem lesz tenyérbemászó a mondandód ;)


úgy meg nehéz egy kérdésre válaszolni a babádról, hogy közben meg kuss van a babáddal kapcsolatban :D


egyébként kérdező, nem kezelnek téged? mert nem ártana! sajnos ha ilyen dühkitöréseid vannak és ennyire nem tudod kezelni az indulataidat felnőtt létedre, akkor rossz példát fogsz mutatni. pedig nyilván neked ő a legfontosabb, tehát tegyél azért, hogy ő is felnézhessen majd rád!

2015. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Duh kitores?nem csak irritalnak az olyan madarak mint te:)
2015. nov. 21. 19:08
 57/62 anonim ***** válasza:

Az 5 hónapos és 26-7 napos baba az már 6hónapos. Legyél rá büszke, én is az voltam!

De ne kekeckedj vele, mert ez normális:-)

2015. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Nem kekeckedesnek indult..csak unom h kiakarnak az ilyen irrialo noszemelyek mindenkit kiosztanak,abban igazatok van h Mar hathonaposnak szamitott De lenyegtelen nagyon ugyes baba,akarhanyszor jon a vedono mindig hangoztatja h latszik mennyire oda van ra figyelve ezert ilyen ugyes,okos baba
2015. nov. 21. 19:28
 59/62 A kérdező kommentje:
Telefon allandoan kijavit,bocsi!
2015. nov. 21. 19:29
 60/62 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ügyes! A kúszásra kell rábírni! Az nagyon fontos!De ha önállóan felhúzta magát, akkor elég erős hozzá! Enyém pint a 6. hónapot töltötte, mikor kúszni kezdett, de olyan istenesen.. Végig kúszta a szobát. Majd 6 és félhósan felállt.
2015. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!