Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a kisagyban magatol...

Ha mar a kisagyban magatol felalt felig az othos babam, mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy?es azoknak mikor indult el a pici?

2015. nov. 16. 07:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Irtam h mit jelent az h feligfelallt,hat igen eleg tokeletes a babam:)))) ezt mindenki tudja aki ismeri, hat ha mar harom van gondolom mar nem 5honaposak h tudjanak jarni: )
2015. nov. 16. 15:58
 22/62 anonim ***** válasza:

Kicsit korai egyébként, hogy 4 hónaposan ült, 5 hónaposan felállt félig,de nem hiszem,hogy itt irigy is valaki a babádra!


Ezt nem lehet megmondani, hogy mikor fog elindulni! Bőven ráér! Nekem úgy tűnik, hogy siettetni szeretnéd.......

2015. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

O ult fel magatol!

Hat ha nem irigyseg akkor nem tudom mi,szo sincs siettetesrol csak en latom h miket csinal!

2015. nov. 16. 16:18
 24/62 anonim ***** válasza:
Annak azért ne örülj, hogy úgy néz ki, hogy ki akarja hagyni a kúszást, mászást, mert ezek nagyon-nagyon fontos mozgásformák. Mivel ennyire érdekli az állás, ülés, ezért hagyjad a kompot, egyáltalán ne tedd bele, legyen sokat a földön, messze a kapszkodási lehetőségektől, hogy inkább a kúszás, mászás fejlődjön nála. A mi fiunk is hamar felállt és ment kapaszkodva, írtam korábban is, de nagyon figyeltünk rá, hogy a kúszás, mászás is meg legyen, és szerencsére nem is maradt ki nála, de megfogadtuk a tanácsokat, nem volt se kompja, se járássegítője, soha nem ültettük, járattuk kézenfogva, hanem rengeteget volt a padlón, a szoba közepén és motiváltuk a négykézlábas mozgásformákra.
2015. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
2015. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Kuszni tud!
2015. nov. 16. 16:25
 28/62 A kérdező kommentje:
Hat nehezen hiheto tenyleg,de ez az igazsag
2015. nov. 16. 16:29
 29/62 anonim ***** válasza:
69%

Hát eléggé le van maradva!

Az enyém 4 hósan már mászott, 6 hónaposan énekelte a ring a hajó a dunánt, most 8 hós és 21-ig elszámol, tovább is tud, csak már unalmas neki.

Szóval az enyémre legyél irigy!


Nagyot mindenki tud mondani:)!

2015. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
A babam egy kis csoda ez a teny,nem tudom azt sajnalni aki irigy es ezert beszologat,es aki ilyen hulyeseget ir az agyaval lehet egy kis gond,en csak erdeklottem valami irant akinek nem tetszik vagy nemhiszi el lapozzon tovabb,nem tehetek rola h a babam jobb az atlagnal ha mar ilyeneket irkaltok,egyik rokonom babaja 9hosan mar ment szoval azerr mert a ti babatok levan maradva ne az enyemet okoljatok: )
2015. nov. 17. 07:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!