Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a kisagyban magatol...

Ha mar a kisagyban magatol felalt felig az othos babam, mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy?es azoknak mikor indult el a pici?

2015. nov. 16. 07:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Nem szuper baba!? :D Selejtes? haha a babam mindent megkap nem szegeny szoval szivas mashol osszatok az eszt mert leszarlak titeket
2015. nov. 17. 20:33
 42/62 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!

Szerintem jobb lesz ha visszaveszel!

Legyèl a szuperügyes,szupeszèp,szuperokos babáddal,puszilgasd meg!

2015. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Ez ténylegesen beteg...már az elején sejtettem 😂👏🏻
2015. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
Süt rólad az értelem. Lehet, hogy a fél éves gyereked értelmesebb és kulturáltabb mint te.
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
Agybaj - nagy baj, kedves kérdező. Hűű, de nehéz életetek lesz, főleg a gyerekednek:(:(
2015. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

Vicces vagy kérdezö!

Amúgy itt senki nem irigy a babádra, tudod mért?

Mert minden anyukának a saját gyereke a legügyesebb és a legcsodálatosabb.

Amúgy meg attól hogy hamar felállt, nem lesz okosabb, sem ügyesebb a többi gyereknél pl.:

Az én lányom 9 hónaposan állt fel 12 hónaposan indult el, viszont 1,5 évesen beszélt, most 2 éves és már szoba tiszta, mondókákat mond, nagyon ügyesen tud ugrállni szaladni, biciklizni.

Sógórnömék kisfia 6 hónaposan állt fel(Nem csak félig teljesen) 13 hónaposan indult el, 1,5 éves nem mond semmit, nem ül rá a lábbal hajtós motorra Ö ilyen, az én lányom meg olyan, nem szoktuk emiatt cikizni egymást. Amúgy is tök hülyeség hogy ezzel dicsekedsz, az égvilágon senkit sem érdekel hogy mikor állt fel a gyereked, 5-10 év múlva, meg már pláne semmi jelentösége nem lesz :D

2015. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:
Na akkor milesz ha nem veszek vissza?:)En nem mondtam h nem ugyes a tobbi baba sot csodalatra melto amiket csinalnacsinalnak,En nem dicsekedtem egy kerdest tettem fol es nekm estek h ez igy meg ugy nem igaz,a babamrol mindenkinek kuss mert tobbet er egy kis mozdulata mint akarmelyikakarmelyikotakarmelyikotok!:) Akinek nem tetszik?minek irt?minek olvasta vegig?nincs jobb dolgotok szuper anyucik?:) ISMETLEM a babam NEM SZEGENY MEGVAN MINDENE!;)sok szeretet kap szoval vegyetek vissza. Koszonom:33
2015. nov. 19. 11:04
 48/62 anonim ***** válasza:

És mi miért vegyünk vissza?

A baba nem a pénzed miatt szegény ', hanem azért mert borzalmas vagy.

2015. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
Nos a borzalmas nalad kezdodik,nem tetszik valami?nem kell irni vagy annyira unalmas az eleted h jobb dolgod nincs?,szegeny..sajnalnalak de nincs ra idom bocsi
2015. nov. 19. 15:12
 50/62 anonim ***** válasza:
15%

Egy idő után én befejeztem a válaszok olvasását. Nem igazán értem miért esett neki mindenki a kérdezőnek. De komolyan. Teljesen megértem hogy büszkélkedik és azt is hogy aztán kiakad amikor 50en nekiestek.

Az meg egy külön ciki dolog hogy komolyan elkezd valaki beszólogatni a gyerekre... (??) Tipikusan olyan válaszok mint az ilyen nő miért szül gyereket, amivel a világból ki lehetne engem kergetni. (Főleg ugye itt dívik ez, teljesen ismeretlenül, látatlanban.)

Szerintem is irigykedik mindenki vagy pedig komolyan nem értem az egészet...

2015. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!