Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mar a kisagyban magatol...

Ha mar a kisagyban magatol felalt felig az othos babam, mikor fog elindulni?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek igy?es azoknak mikor indult el a pici?

2015. nov. 16. 07:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ugy allt fel felig h ult a kisagyban es a racsba bele kapaszkodott es felhuzta magat csak ahogy ott orultunk neki rank nezett es lecsucsult :D

65centi a kisangyalom es nagyon edes kisfiu ,imadom:33

Na de vissza a temahoz latom vannak eltero valaszok,es mindegyik baba nagyon ugyes es igen majd kiderul hogy mikor indul el:)

2015. nov. 16. 10:02
 12/62 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez még csak egyszer történt?

Még idő kell az elindulásig.

2015. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Igen a kisagyban egyszer,de a kezunket megfogja felall nagyon ugyes: )
2015. nov. 16. 10:40
 14/62 anonim ***** válasza:

mikor ült fel?


nem vészmadárkodni akarok, de nem feszes az izma? azért 5 hónaposan túl korai szerintem ülni és felállni, túl feszes izomzatnál szokott előfordulni.


enyém 7 hónaposan állt fel és pont egy évesen indult el

2015. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Negyhonaposan,egy hetes volt mar kinyomta magat forgatta a fejet mindket iranyban,nagyon jol fejlodo baba,ot hos de mar van ket szep fogacskaja,mikor ehes olyn mintha "ajat"mondana mnden alkalommal,nagyon ugyes mindenben,razza a fejet ha hivjak h megy e hozza, ortopedian azt mondtak minden jo nala
2015. nov. 16. 11:37
 16/62 anonim ***** válasza:

5 hósan elhiszem, hogy fölhúzza magát, de tuti véletlen :-)!

6 hósan kúszott a kislányom, 6,5 hósan mászott 6 hó körül állt fel, majd 11 hónaposan elindult.

Nálunk is hamar mentek a mozgásfejlődési dolgok, pl

10 hetesen hasról-hátra forgott már.


Szerintem a te babád is 11 hós kora körül fog járni

2015. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

Egyatalan nem veletlen a kisagyban egyszer huzta folmagat de amibe bele kapaszkodik folis huzza magat a bebikompban is stabilan all,megcsak hatra fele megy de ketnapja probalkozunk vele es nincs benne sokat max 10-15percet

Holnap lesz hathos!

2015. nov. 16. 14:54
 18/62 anonim ***** válasza:
Akkor a te babád hamarabb fog járni. Most jó?
2015. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Nem erre akartam kilyukadni,irigysegbol, rosszindultrosszindultabol nem kerek mert buszke vagyok, gondolom mindenki igyvan a sajat babajaval
2015. nov. 16. 15:48
 20/62 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem irigy, sem rosszindulatú, de te hajtogatod, hogy milyen tökéletes a babád, és feltettél egy olyan kérdést, amire lehetetlen válaszolni.

Eleve mi az, hogy félig feláll?

Akármit írtunk te megcáfoltad.

(Egyébként három gyerekem van és mind a három tud járni, úgyhogy nem irigylem a te babád képességeit.)

2015. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!