Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorka az átlag egy éves?...

Mekkorka az átlag egy éves? Kisfiam áprlis végén lessz eggy éves és aggódom, hogy esetleg le marad valamiben? Rosszaló kommentek kiméljenek!

Figyelt kérdés
3340g és 51 cm-rel született párom 174 és 76 kg én 162 és 50 kg!23 és 20 évesek vagyunk!Nagyon jól fejlődik vidám kb 1 hete nem szopizik már!1,5 hónapja megy egyedül minden segitség nélkül és tegnap már fel is állt egyedül kapaszkodás nélkül,előtte mindig oda mászott valamihz hogy fel álljon!tapsol,cicát kutyust felismeri hiv ahogy nyitogatja a tenyerét,prüg mint a traktor!Mert van neki és szoktuk csinálni!Sok mindent kihagytam csak azokat irtam le amiket gondoltam lényeges ja és a nem -re iszonyuan bologta ha mondom h csicsis lerakja fejét a párnára:)Viszont az éjszakát nem alussz avégig 2-3 szor kel!! hósan nyaralni mentük gondolom ott rontottuk el!
2010. márc. 21. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján teljesen normálisan fejlődik a kicsikéd, nincs miért aggódnod! De a védőnő biztosan jobban látja a fejlődését, gondolom, jártok hozzá bizonyos időközönként. Járni szerintem kifejezetten korán elkezdett.


Az, hogy nem alussza át az éjszakát, nem jelent semmit. Egy időben az én fiam is próbálkozott az éjszaka és a nappal felcserélésével. Ha határozottak vagytok, és nem foglalkoztok vele, egy idő után feladja.

2010. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most jól elmondtad, miket csinál, de azt nem írtad, mekkora...

Mert erről szól a kérdésed...

2010. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen észre vettem bocsika:)

11kg 12 dkg volt 3 hete és 78 cm!

2010. márc. 21. 18:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Szép nyurga legény, mint az én fiam!


Az enyém 13 kiló körül van, 92 cm, és két éves... :)


Nem kell egy babának minden áron kis díjbirkózónak lenni...


Egyébként én is aggódtam eleinte a "kis súly" miatt, de a dokinéni megnyugtatott, hogy magas, vékony fiúcskám van, és hogy ő minden hónapban látja, és teljesen papírforma szerint fejlődik.

Azt mondják, egy éves korára meg kell, hogy háromszorozza a születési súlyát, és ez nálatok is megvan. :)

2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 11 kg a kis súly? Mert nekem egy gyerekem (3-ból) se volt 9 kilónál több 1 évesen.
2010. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11kg-osan kis súlyú? Ne viccelj!!!! Még nincs is 1 éves.

A fiam 3600gr-al született, nincs még mindig 10kg és 14 hónapos. Na ő vékony, izmos, sosem megsem álló, 11 hónapos korától futó kisfiú. A doki mégsem aggódik.

A kisfiad egyáltalán nem vékony, sőőőt. És magas is.

2010. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)azt tudtam h nem vékonyka igazából a magassága miatt aggódtam,mert elég kis törpicsek:)de hát én sem vagyok magas:)
2010. márc. 21. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:

a magasságával sincs gond. Sőőőőt-még 1 éves sincs. Ne aggódj már!!!!! Élvezzétek a kisfiatokat.

Egy 75cm-es, 9700gr-os, 14,5 hónapos kisfiú anyukája.

2010. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 kiló, 75 cm és 13 hónapos. 11 kilósan kicsi??
2010. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A kérdésedre válaszolva, az átlag 1 éves gyerek 9-10 kiló, az átlag 2 éves gyerek 12 kiló.

2010. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!