Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos babát már le lehet...

Öt hónapos babát már le lehet szoktatni az éjjeli evészetekről (ha nappal eleget eszik)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 11:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
36: érdekelt volna ha apadni kezd a tejed, mert akkor próbálhattad volna szoptatni őket..mellesleg nálam nem a napi 8 óra alvás volt a tét hanem a napi 3-4.
2015. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Mit tettem, ha apadni kezdett? Még többet szoptattam. Ennyi a titok.
2015. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, tehát 8 órát kibírt evés nélkül, de aludni nem aludt egyhuzamban...Akkor ez siker?

Kérdésedre a válasz, persze le lehet, de ha nem gond ajánlok egy másik megoldást. Ha az a célod, hogy kipihentebb legyetek nem rossz ötlet az együttalvás. Mikor a lányom 4 hónapos volt a férjem vetette fel, hogy vegyem magam mellé,aztán végleges megoldásként leszereltük a kicsi ágyának oldalát és a mi ágyunkhoz toltuk. Ha megébredt csak odafordultam és aludt tovább szoptatás közben. Fogzáskor áldás volt.

Két évesen kapott hercegnős ágyat imád benne aludni, nem volt semmi hiszti, sírás stb. Az fiam most 13 hetes születése óta mellettünk alszik.

2015. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem kicsit jobban hangzik hogy párszor meg kell simogatni, mint hogy 2 és fél óránként szoptatni. És mára már nem is kelt annyiszor. Úgy is értettem, minthogy nyilván jó jel...

Az együttalvás nem megy, próbáltuk. De köszi azért.

2015. dec. 17. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!