Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek után hogy állnátok a...

Ezek után hogy állnátok a baba apukájához? Nem felelőtlenség, hogy magával vitte egy bárba?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a legjobb barátnőm születésnapja, megbeszéltük, hogy csapunk egy kisebb bulit csak mi, lányok.

A párom sokat van a lányunkkal, szóval nem az volt, hogy úgy bíztam rá, hogy azt sem tudja, hogy kell megetetni és nem ismeri a szokásait és már vigyázott rá így esténként, meg napközben is hosszabb ideig. Mondta, hogyha elaludt a pici, lehet áthívja az anyukáját és ő is elmegy a haverjaival, de mondtam, hogy meg ne próbálja, mert az anyósom így is rengeteget segít, ne ugráltassa este, amikor pihen. Jó, otthon hagytam őket, hogy majd elalszanak valamikor.

Aha, éjfél után hívom, hogy minden rendben van-e, erre hallom, hogy nincs otthon. Kérdeztem, hogy hol van és ki van a babával, mire azt mondta, hogy egy különteremben vannak az egyik barátja szórakozóhelyénél, a pici is ott van, este 9 óta alszik. Erre teljesen pipa lettem és odamentem, hazajöttem a lányunkkal, de a párom szerint én reagáltam túl, mert semmi baj nem lett volna...


De majd a 4 éves gyereket is magával viszi az éjszakába, mert ő nem bír kihagyni egy snookeres estét?!


2015. dec. 16. 10:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Majd mindjárt írja, hogy ő tök jól volt, van, abszolút nem viselte meg a szülés, két nappal utána már semmi stb. Csak azért kamuzgat, hogy szítsa itt az indulatokat. Nem hiszem, hogy léteznek ilyen agyatlan szülők.
2015. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem ugyan az a kérdező aki múltkor a wellness szállós kérdést tette fel?
2015. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az anyuka egy nagy baromfi, hogy ilyen apukával besikeredett neki egy gyermek. Gratulálok ehhez a fantasztikus gyermekáldáshoz, felelős döntés, igazi felnőtt jellem egy ilyen embertől gyermeket vállalni. Koptasd le az életedből az ilyen hulladék embereket és a gyermekedre jobban vigyázz mint a szemed fényére! Mától ő fontosabb mint te saját magadnak ezt örökre vésd a fejedbe ilyen dolgokat meg többé meg ne halljak mert látatlanba is szét ütöm az arcod, hogy a gyereked kocsmázni engedted egy söpredékkel aki hajdanán felcsinálhatott. Ja, hogy ez a párod? Gratulálok ahhoz is. Reméljük legközelebb sztriptíz bárba viszi a gyermekedet. Példamutató apa az biztos! Gondolom segít is otthon a pelenkázásba, a háztartásban, közben meg serénykedik még rajtad pár ilyen gyerek összehozásában. Szépek vagytok! Csak fogalmatok sincs róla micsoda felelősség lenne egy gyermek. Legyél észnél, te vagy a lány, a nő. Neked tudnod kéne, hogy egy pasi se ér fel egy gyermekkel. Ezerszer egy pasi se.. A gyermeked a világon a legnagyobb kincsed amit összehozhattál!!!
2016. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó mit véded? A nő se jobb semmivel sem. Aki 3 hetes baba mellől képes elmenni az anyának is rossz. Szóval pont egymáshoz valóak a pasival.
2016. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!