Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaillat, hát hogyan anyukák?...

NikiDávid kérdése:

Babaillat, hát hogyan anyukák? 😊

Figyelt kérdés
Mindenki jön azzal huu de finom babaillata van a csöpsègemnek, neharagudjatok de én csak pisi meg puki szagot erzek rajta emelet ragad a keze a tejtől mert állandoan a szäjába van meg az arca is nyaka is mert bukik 😃😃😃 ja naponta 2 szer furdik... Délelőtt az éjszakat mossukle este meg az egész napját. Jonson fürdetöm van. Na de anyák hol van a baba illat ? 😃😃😃

2016. jan. 19. 04:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

10.

Nem, ez az illat nem a "kozmetikumoktól" van. Ez a csecsemő sajàt illata.


Aki volt màr idősek otthonàban vagy épp oviban az tudja,hogy ott is van egy tipikus szag. Ez pont olyan,csak kellemes 😁


6.

2016. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
* bocs félreérthető voltam, szóval a babaillat is pont olyan tipikus, és nem az illat pont olyan... Az durva lenne😁
2016. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Azt vettem észre,azok nem érzik akik sok "vegyszert" hasznàlnak terhesség és babàzàs alatt. Pl parfüm,krémek, illatos tusfürdők."


Nem talált.

Még az öblítőm sem illatos. Se a babára, se magamra nem kenek illatosított kencét. A lakás is "csak" tiszta, nincs agyonfertőtlenítve. Emellett a szaglásom is, mint egy kutyáé. Cigifüstöt például kilométerekről.

2016. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nyugi én nem éreztem a babaillatot, de a párom igen. Szóval állítólag volt babaillat, csak én nem tudok róla :)
2016. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A babáknak tejszaguk van. Nekem ez a babaillat. :)
2016. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is babaillata van, és tuti nem az öblítőtől, mert szárítógépben szárítom a ruháit, az meg elvesz minden illatot! Öblítőt is már csak azért használok minimálisat, mert puhítja a ruhákat. De van,hogy napokig nem teszek a mosáshoz, mégis babaillata van a babámnak. Mondjuk ő egyáltalán nem bukik.
2016. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is csak a bukást érzem. :D viszont amikor a tesómék eljöttek hozzánk amint bement a szobájába azt mondta de jó babaillat.. Szóval talán csak mi szoktuk meg és nem érzünk mást.
2016. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem soha egyik unokaöcsémen, barátnőim gyerekein sem a "babaillatot". Szerintem ezt csak az anyukák érzik a saját gyerekükön..
2020. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!