Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos baba nem ül, nem...

8 hónapos baba nem ül, nem kúszik, nem mászik. Fordul mindkét irányba. Ez gond? El van maradva?

Figyelt kérdés
Orvos azt mondja lusta. Nem tudom, akarna elérni dolgokat, mérges is, hogy nem megy neki. Ülni felhúzza magát a kezemmel, de nem marad meg, eldől, ahogy a dönthető etetőszékben is evés végére teljesen a oldalán-derekán ül. Elborul vagy hogy fejezzem ki magam. Látom már babát ennyi idősen már sportkocsiban tolnak, én még a mózest is ha megemelem elborul.
2016. febr. 19. 13:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Senki nem akarja megijeszteni a kérdezőt, hogy le van maradva a gyereke. Mi (elég sokan) azt javasoltuk neki, hogy ha egy pici kétsége is van afelől, hogy valami nincs rendben, járjon utána. Inkább fusson egy felesleges kört, mint utólag azt mondja, hogy miért nem mentem korábban.
2016. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%
Ezért nem jut el az, akinek kellene, mert olyanok foglalják a helyet, akik az orvosi vélemény ellenére feleslegesen aggódnak!
2016. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
23%
Legyen szép napod kedves lepontozó...
2016. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
27%
Igen szerintem érdemes szakemberhez fordulni, kb 4-5hònaposan szoktak csak fordulni.ilyenkor már min kùszni mászni,ülni kéne
2016. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 12-es! Olyat akkor még ezek szerint nem hallottál, hogy az orvos is tévedhet, ugye? Vagy, csak nem figyel oda annyira,amikor anyuka mondja,hogy mit lát, ő meg l.tojja?

Csak egy friss példa! Barátnőm 6 hónapos babája, nem "tud" kanállal enni. Egy hónapja hozzátáplálja, de a Kicsi szájában összevissza jár még a kanál, több van kint,mint bent. ORVOS erre mit mondott? Biztos nem ízlik neki az étel! Aha, kb. 6 fajta gyümölcsöt próbált ki. Elvitte füll-orr-gégészhez, és kiderült,hogy a gyereknek le van tapadva a nyelve. Már a cumiból sem úgy evett,ahogy kellett, anno ezt is jelezte az orvosnak a barátnőm, de akkor sem foglalkozott Vele.

Szóval én is azt mondom,hogy inkább menjenek feleslegesen, mint kiderüljön később,hogy kellett volna.

2016. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Őszintén? Az esetek 99,9999999 %-ban teljesen normális, hogy egy még épphogy csak hozzátáplált gyerek "nem tud" kanállal enni. Ebből úgy, hogy korábban nem jelzett semmi problémát a cumival, egy orvos se gyanakodna arra, hogy a nyelve le van tapadva (főleg, hogy nálunk ezt már a kórházban születéskor ellenőrzik).
2016. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9%
Ja és igen, érintett vagyok és a fszom ki van (már ha lenne) attól, hogy akinek tényleg szüksége lenne fejlesztésre, NEM KAP időpontot, csak hónapokkal későbbre, mert minden hülye "biztos, ami biztos" alapon hordja Dévényre erre arra a gyerekét, holott nem kap orvosi javaslatot rá.
2016. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%
8 hónapos!!!! Nem 5 hónapos, igenis gond ha csak forog mást nem tud,és nem felesleges elvinni szakemberhez,mert lehet gond van,nem lustaság kérdése.
2016. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves lepontozó: Kívánok neked jobbakat! Örülök, hogy az én megtörtént esetemet hazugságnak itéled4 Kívánom, hogy a te gyereked ne járjon úgy, hogy még csak fel se merüljön benned a kétség!


olvasni és értelmezni az olvasottakat pedig TANULD MEG! Hiszen én úgy kezdtem: HA AGGÓDSZ! Nem azt írtam, hogy ROHANJ TORNÁSZHOZ!!!!!!!

2016. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem igen tudom mit gondoljak, orvos szerint lusta. Én érzem, hogy menne, de nem bír haladni. Ülni nem hogy magától nem tud, hanem összerogyik már akkor is ha az ölembe "ül". Nem tudom,lehet hogy kérek időpontot, avgy egyszerűen csak felhívom a helyi gyógytornászt, hogy szerinte aggódjak e vagy sem.
2016. febr. 19. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!