Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ismertessem meg a...

Hogyan ismertessem meg a kislányommal a kutyánkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 éves német juhász kutyám,kan, aki eléggé szeleburdi még. Bár már sokat javult régi önmagához képest! :D

Nem rég született egy kislányom,aki most 7 hónapos. Szeretném ha jó viszonyban lenne a kutyus és a kislány,de nem tudom,hogy álljak neki a nagy találkozásnak! Kicsit félek, hogy a Hector játékból odakap vagy valami ilyesmi...van erre valami bevált módszer?



2016. febr. 27. 12:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8-as! Végre valaki,aki válaszolt is a kérdésre! Köszönöm szépen! Egyébként,ezeket mind tudja! A labdát csak akkor veheti el,ha azt mondom 'tiéd',ugyan ez van a kajával is,leteszem neki,de amíg nem hallja tőlem azt,hogy 'Tiéd!' a közelébe se mehet.
2016. febr. 27. 17:50
 12/13 A kérdező kommentje:
A többivel szintén így van! (marad,ül,fekszik....) Mint írtam az előbb én sokat foglalkoztam vele,minden ilyesmit tudott,hamar megtanulta és mindig meg is csinálta. De mivel már nem velem van,ezért most nem csinálja meg rögtön.
2016. febr. 27. 17:53
 13/13 anonim ***** válasza:
Na hogy haladtok? :)
2016. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!