Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyünk...

Milyen ajándékot vigyünk babalátogatóba, amivel nem lövünk mellé?

Figyelt kérdés

Egy régi osztálytársammal sok év kihagyás után találkoztunk kb. egy éve, akkor a felesége épp veszélyeztetett terhes volt.

Júniusra volt kiírva, annyit tudok, hogy problémás volt a szülés, de hogy ez koraszülés vagy csak macerás szülés volt, nem tudom. Így a baba korát sem, 6-8 hónapos lehet.


A srác elég szűkszavú, túl sok infót nem sikerült kihúznom belőle; "majd ha itt lesztek, beszélgetünk".

A mit vigyünk kérdésre "á semmit, csak magatokat" a válasz, szóval meg vagyok lőve.

Kisfiúról van szó, neki vinnénk valamit, aminek örülne, viszont nem még egy felesleges kacat lesz otthon. Ruhát nem merek, mert sem az ízlésüket, sem a baba méreteit nem tudom. A nevelési elveiket sem ismerem.


Mi az, amivel nem tudunk mellélőni ilyenkor? Plüssjáték?


2016. márc. 11. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Csak plüsst ne! Ha még valaki beállít egy plüssel, azzal együtt dobom ki! :)

Na jó, nem, de nagyon nem örülünk neki. Porfogó, így allergén, fantáziátlan, mindenki legalább egyszer azt hoz azzal, hogy "de csak egy pici" és máris tele a lakás.


Ha júniusra volt kiírva, akkor legalább 9 hónapos. Ha előbb szült, még idősebb. Később nem szülhetett, nem vagyunk elefántok, max. 2 hét túlhordást engedélyeznek.


Idősebbeknek való fejlesztő játék, könyv jó ötlet.


Pelenka lutri. Kislányunk 7 hónaposan már 4+ pelenkát hordott, míg a 2 éves unokatestvére csak 4-est. Ruha szintén, már egy 5 hónapos is viselhet 74-est, másnak meg egy évesen ekkora (és a szülők magasságából se lehet saccolni, hogy a gyerek épp hol tart. Én a 158 centimmel "óriásbébit" nevelek, a 180-as barátnőm kisfia pedig az 5 %-os percentilis közelében volt végig).

2016. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Legot vinnék(mondjuk attól függ mennyit szànsz rà) A duplo nagyobb le se tudja nyelni.

Fiúnàl örök slàger az autó, akkor is ha millió van màr otthon. Vagy a vonat.

Jó ötlet a könyv is.

Bàrmilyen szerszàmkészlet,szerelőlàda.

2016. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!