Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira idegesítőek ezek az...

Annyira idegesítőek ezek az emberek, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van pár ember az életünkben, akik állandóan azzal cukkolnak,hogy kövér a babám.Jönnek ezekkel a szövegekkel,hogy: De kis kövér, nincs is nyaka, stb. Vannak akik egyszerűen dicsérik saját gyereküket,hogy az övékén nincs 1dkg háj se, tiszta izom, majd rá néz az én babámra. Egyébként szerintem a kövértől távol áll 6 hónapos, 71cm és 7520gramm és 3370gramm volt a születési súlya.

2016. márc. 21. 21:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kövér a kislányod. A kisfiam 4 kilósan született, csak anyatejes volt, ennek ellenére első hónapban 2, második hónapban 1 kilót hízott. Ez azt jelenti, hogy 2 hónaposan picit több, mint 7 kilót nyomott. Olyan volt, mint egy kis hordó:) A gyerekorvos valahányszor látta, az volt az első mondata, hogy gyönyörűen fejlődik.


Már majdnem 2 éves, és szépen alakul a testalkata, sokat nyúlt, és csak kicsit hízik, tehát nagyon szép formás kisfiú lett belőle. Vannak még hurkácskák, de egyáltalán nem kövér.

A nagytesó nálunk tényleg tiszta izom, egy gramm zsír sincs rajta. De mondjuk fél évesen szerencsére nem lehetett ezt elmondani róla. Rá azt mondták pl. többen, hogy túl vékony.


Minden gyerek más, nem kell foglalkozni a kritikákkal.

2016. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
nekünk nem beszólnak, de látszik a babón, hogy kis hörcsög, számomra is :)))) Jobban eszik, mint a nővére, na...csak anyatejes, 2,5 hónapos, 58 cm és 6200 g most, szerintem a duplázás meglesz 3 hónapos korra, ha így halad. Én csak nevetek rajta, tudom hogy úgyis ledolgozza majd, ha többet mozog már
2016. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Sokan kedvességből mondják, de vannak olyanok is, akik azért,hogy jól beszóljanak.
2016. márc. 24. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!