Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira idegesítőek ezek az...

Annyira idegesítőek ezek az emberek, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van pár ember az életünkben, akik állandóan azzal cukkolnak,hogy kövér a babám.Jönnek ezekkel a szövegekkel,hogy: De kis kövér, nincs is nyaka, stb. Vannak akik egyszerűen dicsérik saját gyereküket,hogy az övékén nincs 1dkg háj se, tiszta izom, majd rá néz az én babámra. Egyébként szerintem a kövértől távol áll 6 hónapos, 71cm és 7520gramm és 3370gramm volt a születési súlya.

2016. márc. 21. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

"Tiszta izom...", na ezen jót nevettem.

Le kell őket sz@rni, és el kell hajtani a francba.

2016. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az én babám meg tökéletesen közepes súlyra, méretre, 7900 gramm és 74 cm, 8 hónapos. Nem hurkás, de nem is sovány. Nekem meg valaki azt mondja, Milyne kis nyúlánk, más meg azt, h milyen jó kis húsos. Attól függ, mit néznek: aki a kis arcát látja, az pufóknak mondja, mert kerek, pirospozsgás. Aki a lábait, azt meg nyúlánknak.
2016. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Enyém 3400-el született. 6 hósan volt asszem 68centi és 8400 g körül. Dundi volt,aztán nesze neked,2 éves korától kis vézna. 3,5 éves úgy 104centi és 15kiló,elég vékony alkat,de hát kit érdekel. Szerintem ezen kár megsértődnöd,legtöbb baba dagi.
2016. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Tiszta izom a babájuk. Na de jóóóó...remek... Atyaég...

Az én fiam tudod mekkora volt 6 hósan? :D 67 cm és 7870 g!!!

Amint mászott rendesen, lemozogta.

Most 98 cm és 16 kg, 3 éves. 1 évesen 10 kg volt és 80 cm.

Egy baba szerintem ne legyen izmos (????).

HOgy reagálnék...? Attól függ, ki mondja. Megmondanám, h hagyják ezt abba és foglalkozzanak a saját, izmos gyerekükkel.

2016. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Egy fél éves baba anatómiailag ilyen, kis hurkásak a csecsemők, ez így normális. Mondom ezt úgy, hogy nekem is óriási volt a fiam (megnéztem neked, fél évesen 71 cm és 10! kiló), mondtak rá is mindent. Az orvos nem szólt be, láttak már elég duci kisbabát, hogy tudják, nem marad ilyen. Úgy 2 éves koráig volt nagyon dundi, utána nagyon megnyúlt. Jelenleg 5,5 éves, 122 cm és 23 kiló. És színizom,de tényleg :) Amúgy hogy lehet egy csecsemő izmos, ezt valaki elárulja?
2016. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,hogy megosztottátok velem a saját tapasztaltaitokat. Aki azt mondta,hogy az ő gyerkőce izmos, az a sógornőm volt, akinek 10 hónapos a babája és lehagytuk őket súlyban. Az igazság az,hogy mióta megszületett a kislányom eléggé érzékeny lettem, előtte letojtam volna nagy ívben,hogy mit gondolnak. A férjem családjának mániája,hogy dagadt, kövér a kislány. Mellékesen jegyezném meg,hogy még ha így is van lehetne finomabban is... Tudjátok mikor már napról-napra, hétről-hétre ezt hallgatja az ember,akkor kezdi már maga is elhinni,hogy tényleg így van.
2016. márc. 22. 10:58
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
És ha így van? A babak nagyobb része "duci" ilyen korban. Legalább lesz miből leadnia, ha véletlenül megbetegedne
2016. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!! Mi is mindig ezt szoktuk mondani. :D
2016. márc. 22. 13:57
 19/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezt bántásból mondják? Nem csak azért mondják, hogy dundi, mert olyan kis cuki hurkás?
2016. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia. Az én négyhónaposom 7800gramm. Mi is megkaptuk már, jogy nincs nyaka a Drágámnak. De pont olyan mondta, akinek a véleményére egyébként sem vagyok vevő. Szerintem hagyd figyelmen kívül ezeket a kommenteket. Légy büszke arra, hogy ilyen szépen fejlődik. Egyébiránt a védőnőm szerint anyatejes baba nem hízhat el, egyszer csak jól hasznosítja a táplálékot!
2016. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!