Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem irrital mikor...

Csak engem irrital mikor harisnya van a baban? Body es harisnya. Neha a body ragombolva a harisnyara. Miert nem lehet legginst vagy nadragot adni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 14:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
43%
Nekem csak azért szúrja a szemem, mert el se tudom képzelni, hogy ez kényelmes így. Én a lányomra csak szoknyához/ruhához adok harisnyát, ha olyan idő van, hogy szükséges. Se nadrág alá, se magában nem használjuk. Hidegben bélelt nadrág/overál van rajta, otthon leggings vagy mackónaci, egy zoknit se hagytunk el sose :-)
2016. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
81%
Neked nem mindegy ki mit ad a gyerekére? Most komolyan. Utálom ha valaki ilyen kérdést ír ki. Oké ha megkérdezed hogy ki hogy öltözteti a gyerekét, de hogy ezt kérdezd hogy kit irritál meg rajtad kívül az hogy ... engem meg te irritálsz!!! Szerintem nem csak engem. Tőlem mindenki azt ad a gyerekére amit akar, ennél nagyobb problemád sose legyen. Én így még nem adtam, de ha gondolkozol egy kicsit akkor eájöhetnél hogy azért van kívül a body hogy ne csússzon le a harisnya...
2016. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Szerintem egyaltalan nem kenyelmes, en gyerekkent gyuloltem a harisnyat.

9 honaposom van, soha nem vettem neki harisnyat, nem is fogok. Zokni ha leesik akkor visszaadom.

2016. ápr. 2. 15:19
 14/35 anonim ***** válasza:
66%
Akkor te meg így csinálod. Ennyi.
2016. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdezhetem mit szoktál a nadrág alá adni (télen)?
2016. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
51%

A harisnya-body kombó nekem is alsónemű hatást kelt. Nyilvános helyen sosem járattam így a gyerekeimet. Nekem is fura, hogy a babatornán, ahová járunk, másfél- két éves gyerkőcök is így nyomták a télen.

A lányaim sokat voltak amúgy ilyen cuccban, de erre mindig jött egy kisruha, vagy kantáros rövidgatya, ha kimentünk. Otthon előfordult, hogy harisnyában nyomták, de fotókat nem nagyon csináltam róluk, én sem mutogatom a bugyis képeimet a nagymamáknak...

2016. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerűen félelmetes nekem, amikor valaki fejében egy felnőtt nő bugyis képe egyenértékű egy baba vagy kisgyermek pamut harisnyás fotójával. Beteg egy világ ez!
2016. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%

Na, most mekkorát nevettem. 3 körül postoltam egy képet gyerekemről, bár nem a ruhája miatt, hanem a cuki nézése miatt, meg régen tettem fel képet és aztamindenit, most nézem a gyerekemen body és harisnya van!! :) Na, most szégyelhetem magam. Vagy ismerősöm vagy és épp a kép motivált a kérdés kiírására?

Egyébként elmondom. 3 gyerekem van. A legkisebbel vagyok itthon, a másik kettő két teljesen különböző helyre jár suliba is meg edzésre is. Ráadásul a kicsit is hordanom kell. Na el lehet képzelni hányszor indulunk útnak egy nap! Most még kint kellett aharisnya, főleg reggel. Eszem ágában nincs napjában többször levenni róla a harisnyát, visszaadni rá a nacit, aztán 1 óra múlva újra ugyenez. Napjában többször. Ha neked nem tetszik, nem nézel rá. Itthon még senki nem szólta meg :) Ja és nagycsalád mellett az embernek nincs ideje folyton a baba után járni a zoknit visszaadogatni! Pedig jó hepp leszedni! Na, kb ilyen indokok miatt vagyunk mi itthon-harisnyások igénytelenek :)

2016. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
Még ami eszembe jutott. Vajon miért csinálják a harisnyákat motivumosra, irtó cukisra? Nemcsak lányokét? Alsónemű feeling miatt? :) :) Nem mindegy milyen az alsónemű. Sose jutott eszembe, hogy kimondottan annak kelljen tekinteni egy vagány harisnyát. Nyilván boltba, dokinál nem így nyomul az ember. De itthon , házban miért ne?
2016. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
26 hónapos fiamra is szoktam harisnyát adni még. Nappal és éjszaka is. Természetesen, ha megyünk valahová, akkor nadrág is van rajta, így például a bölcsiben is. A nadrág kis vékony, kényelmes mackónadrág, mert azt kérték. Éjszaka pedig a fűtés ellenére sokszor lehűl a lakás, így biztonságosabb. Amúgy annak idején a body és harisnya megoldást azért szerettem, mert így biztosan nem lógott ki a háta,hasa. Ha mentünk valahová, akkor volt rajta még nadrág is.
2016. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!