Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem irrital mikor...

Csak engem irrital mikor harisnya van a baban? Body es harisnya. Neha a body ragombolva a harisnyara. Miert nem lehet legginst vagy nadragot adni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 14:29
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Rendesen fel van oltoztetve.
2016. ápr. 3. 18:24
 32/35 anonim ***** válasza:
Az mit takar.Farmerben van egész nap?
2016. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Az igényesség tudod mit jelent egyáltalán? Fúúú de gyökér vagy, látszik a kérdéseden. Tudsz majd ennyi idegtől aludni? Ilyen dolgok irritálnak? Kisebb bajom is nagyobb annál minthogy azért puffogjak hogy ki mit ad a gyerekére. Soha semmilyen körülmények között nem szólnék meg azért valakit ami a gyerekén van! A lényeg az hogy tiszta legyen, akkor lesz igényes. Igénytelen az aki piszkos ruhába járatja a gyerekét tudod? Attól még hogy valaki így öltözteti, nem lesz igénytelen! Ezt ugye érted? Lehet ingben és farmerben egész nap a gyereked, pont lesz*rom, ha duris cuccba van, azt is. Hatalmas problémáid vannak bafffki
2016. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

bafffki....még mindig szakadok :) :) :) :) :)


Nem küldött nekem privit a régi göncökről. Pedig én ráadnám :)

2016. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Itthon body van rajta. Talpas nadrágot már nagyon rég nem adtam rá, mert játék közben lecsúszik róla. A leggings sem jó, mert ahhoz zokni kell, amit a gyerekem képes fél percenként leszedni magáról, sőt sikerrel el is tudja rejteni. Szerencsére hamar megismertem a body+harisnya kombót, így meg van oldva ez a probléma. Másik előnye, hogy télen csak ráadtam egy vastag nadrágot, és alulról fel volt öltöztetve a gyerek. Nem kellett ilyen bunkazsák/lábzsák/overál dolgokon gondolkoznom. Most elég már egy vékony nadrágot ráadni, ha kimegyünk. Nyilván nem csak harisnya+bodyban viszem ki, és ha jó idő lesz akkor sem, hanem kap a harisnyára egy szoknyát, vagy csak nadrágot, rövid nadrágot az időjárástól függően.

Itthon meg rajtam kívül senki nem nézi, hogy hogy áll a harisnya rajta.

Én meg azt nem értettem, hogy babákra mért adnak farmernadrágot. Fél éves volt a lányom, amikor baba klubba mentünk, egy szép ujjatlan rugdalózó volt rajta hosszú ujjú bodyval. Na hát én vittem így egyedül a gyereket, a többieken póló/pulcsi volt valami kényelmetlen nadrággal. A kicsiken is, akik még feküdtek, és az aktívan mozgó babákon is. Nekem nagyon kényelmetlen a farmer, nehezen hiszem el, hogy nekik az lett volna.

2016. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!