Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem irrital mikor...

Csak engem irrital mikor harisnya van a baban? Body es harisnya. Neha a body ragombolva a harisnyara. Miert nem lehet legginst vagy nadragot adni a gyerekre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 14:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%
Kerdező, te utálod a harisnyát. Én még a mai napig veszek harisnyát a nadrág alá, ha nagyon hideg van. Felnőttként. Egyáltalán nem zavart.
2016. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az overált gyűlölöm és sose adok a gyerekeimre, pedig a gyerekek 90%-a hordja ;) De senkit se akarok lebeszélni róla csak azért, mert én nem szeretem.

A body-harisnya kombó viszont mindennapos nálunk ősztől tavaszig, mégpedig azért, mert kb ez az egyetlen viselet, amit nem kell nn-stop igazgatni ahhoz, hogy semmije se legyen kint a gyereknek. A pár hónapos és a két éves fiam is ezt hordta. Itthon csak ennyi, ha elmentünk, nyilván nadrág, póló, pulcsi rá.

2016. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Szinte csak téged irritál:) én is egy vagyok a body-s harisnyás anyukák közül.. Praktikus, pláne télen, hűvösebb időben. Nincs kint semmije. Nem fázik meg. Ahh mekkora problémák vannak itt kérem szépen :D
2016. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én overall gyűlölo vagyok, mégse zavar ha te meg nem.

En azert adtam ra igy mert 1 eves kora korul le vetkőzött es igy kicsit nehezebb dolga volt...


Mondjuk az utcán mindig volt rajta kisruha vagy vmi, nyáron meg nyilvan nem kellett a harisnya

2016. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Hát kérdező,te sem vagy egy egyszerű ember.Akkor a gyerekeden a body fölött is mindig van pulóver,mert az is alsónemű?A mintás gyerek harisnyát meg ne hasonlítsd össze a női harisnyával.Miért ne lehetne így otthon?kényelem fontos egy babánál.
2016. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Itthon harisnya és body van rajta. Ha megyünk valahová, akkor erre megy a nadrág. Engem meg az irritál, ha felcsúszik a nadrág a babán, ha ölbe veszik és kikandikál a csupasz lábszára.
2016. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Latom, minden valaszolo nagyon igenyes ...
2016. ápr. 3. 16:13
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Te vagy túl sznob
2016. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem is sznobság. Ez butaság. Azt nézni, hogy miben van más baba, ez szánalmas. Van egyébként ilyen ismerősöm nekem is. A helyzet az, hogy belülről meg bűzlik szegény. De a külcsíny az nagyon ott van!
2016. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező.Neked miben van otthon akkor a gyereked?
2016. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!