Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz hogy ha sokat...

Tényleg igaz hogy ha sokat hagyom sírni a babámat akkor ha nagy lesz megsínyli?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 19:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Első válaszadó vagyok. Elolvastam egy rakat babás könyvet, és EGYIK SEM írja, hogy a síró babát nem szabad felvenni, SŐT mindegyik azt írta, hogy fel kell venni.


Jópár kérdésben eltérnek a babás könyvek, de ebben nem. Vajon miért?


Mellesleg felvenni a babát az első pont, aztan ki kell deríteni, hogy miért sír (ahogy pár válasszal előttem írta valaki). Honnan a francból tudnád, hogy mi a baja, ha hagyod, hogy ott sírjon a pici?


Mellesleg nagyon kevés a nyugis baba, a babák olyanok, hogy bizony sírnak, ami egy idő után marha idegesítő, de ettől függetlenül nem szabad figyelmen kívül hagyni.


Amúgy ha egy babának "cselekhez" kell folyamodni, hogy felvegye az anyja, az már régen rossz.


Lehet megint lepontozni.

2008. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!