Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom leesett a magas...

9 hónaposom leesett a magas ágyról még reggel, vinnem kellett volna orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pillanata alatt történt. Sírt kb 3 percig. Barátnőm most mondta vinnem kellett volna, most vigyem el? Tényleg lehet baj lesz belőle?
2016. máj. 1. 20:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na már, 81%-os! Most képzeld el, ha minden anyuka a ct előtt toporogna az ágyról leesett gyerekével. Kilométeres sorok állnának ott minden nap.

Értem én, hogy alattomos is lehet egy pici sérülés, na, de ne menjen már mindenki ct-re, ha lepottyan a baba. A súlyos balesetesek nem jutnának be a vizsgálatra a sok ott sorakozó babától.

Szerinted hány baba/gyerek esik le valahonnan naponta? 10-ből 9...

2016. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Utolso. Reggel esett le. Egy orvosnak SOHA nem lehet hazudni !!

Elet mulhat a hazugsagon.

2016. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nálunk a lakótelepen egy kisfiú sajnos így halt meg. Anyuka azt állította, hogy figyelte és nem vett észre semmit, aztán reggel gyanús volt neki hogy sokáig alszik. 13 hónapos volt :( :(

ANyuka azóta súlyos pszichiátriai gyógyszereken él, apuka sosem bocsájtott meg elváltak. Nem rémisztgetés, de sajnos van ilyen is...

2016. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az első (pár) esés szerintem minden rendes érzésű szülőt sokk-közeli állapotba tud keríteni :)

Viszont érdemes az embernek a józan eszre hallgatnia: ágyról esett (max. 1m), szőnyegre, jól van, nem bágyadt, nem zavart, eszik stb, ezek mind arra utalnak, hogy nincs komoly baj.

Persze az ördög sosem alszik és nyilván senki sem tudná magának megbocsátani, ha neadjisten valami mégis történne, de szerintem ebben az esetben (ha minden úgy van, ahogy feljebb felsoroltam), nem mennék orvoshoz.

2016. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ma elvittem. Egyébként is irítnom kellett fel neki tápszert. A nagy kivizsgálás-ct stb stb annyiból állt, hogy végigsimogatta a gyereket, amit ő végigüvöltött. Ennyi. Se a szemét se semmit nem néeztt meg.
2016. máj. 2. 16:55
 26/27 A kérdező kommentje:
íratnom, nézett*
2016. máj. 2. 16:55
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira beverte vmilyét, kellett volna vmi duzzanatnak lennie. Lehet azt kereste az orvos. Próbálj megnyugodni, vhogy tényleg le kell higgadj, ha elindul napi 10x elesik majd. Főleg mikor motorozni fog, bicajjal megy. Vagy a mászókán megcsúszik. Ehhez képest mi egy ágy? És akkor sem lesz semmi baja.
2016. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!