Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája ia csak kézben van el?

Más babája ia csak kézben van el?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam. Egy hete minden nap déltől este 10-ig nem tudom letenni, mert visít. Kézben kell tartani, ringatni, foglalkozni vele. Ha magamra kötöm, akkor alszik csak el, de ha leveszem felébred. Ez normális, hogy ennyit kell tartani? Nem tudok tőle semmit csinálni.
2016. máj. 6. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az en babam is ilyen, most 2,5 honapos. 4 hetes kora ota hordozzuk, elotte kezben, vaon, de meg ott sem volt sokszor jo neki, megvaltas volt a kendo, amiben vegre nappal is nyugton van, bar baromi faraszto. Most kb 2 hete hosszabbideig is elvan egy-egy ciklus soran, akar fel irat is, anelkul, hogy fel kellene venni, de 4-8 hetes kora kozott napi szinten hordoztuk netto 6-8 orakat, es egy nagy sullyal szuletett babarol van szo... Most vettem elektromos babahintat, abban is picit jobban elvan, bar ez sem csodaszer, ugyhogy jo, hogy hasznaltan vettem. Ha elalszik, bele lehet neha csempeszni, es ott tudom hagyni 20-30 perceket, ami mar nagy segitseg. Ajanlom az esti jogazast a hatad miatt. En ertem, hogy egy csecsemonek 0-24 oras testkontaktusra van szuksegre, meg hogy evoluciosan belejuk van kodolva, ez logikus is, hiszen ha ott hagytak valahol a babat, akkor annyi volt, de egyedul nehez egesz nap cipelni. Vannak babak, akik jobban elvannak leteve, es vannak, akik jobban jelzik, hogy testkontaktus kell nekik, Kerdezo, mi igy jartunk. Ez amugy a mozgasfejlodessel egyre jobb lesz, nalunk mar most jobb.
2016. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja es nem pocakfajos.
2016. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, ő hasfájós. 2 hónaposan enyhült valamennyire. De az alvási gondok még nem múltak el, de már néha le is tudtam tenni legalább.
2016. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem húzza fel a lábát folyamatosan és nem feszeng ökölbeszorított kézzel akkor szerintem hasfájás( ez a tipikus tünetek az oroszok mondta) akkor valószinüleg megszokta a kézben létét és ezt igényli.
2016. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
...NEM hasfájás...
2016. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Oroszok=orvosom folyton kijavítva a gép... :-)
2016. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!