Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel többször szopó/kelő...

Éjjel többször szopó/kelő babánál (9hó) megpróbálta már valaki hogy amikor felsírt várt 5 percet vagy mennyit? Nem igazi sírni-hagyásról beszélek, csak hogy hátha. Mi történt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 10:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hat nem felhergelt. es meg sose probaltam kivarni. igy nem tudok merlegelni. legjobb volna ha varnek 5 percet es szepen visszaaludna (nem kikeszulve) es aztan egy ido utan nem kelne 5x ejjelente. valahogy igy merlegelnek.
2016. máj. 12. 11:09
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem jatszik az biztos, nyilvan nem is fel. Na mindegy meginz en vagyok a hulye mert feltettem egy kerdest gondolkodas nelkul, holott egeszen egyszeru a dolog: meg kell nezni hogy mi tortenik ha nem azonnal szaladok. ha kiakad akkor megyek.
2016. máj. 12. 11:11
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak erdekelt volna hogy valakinel bejott-e ilyen. Hogy kiderult-e hogy csak kicsit 'dumal' a gyerek majd visszaalszik.
2016. máj. 12. 11:11
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
kérdező ez akkor lesz lehetséges ha eltud már önállóan aludni...ha mindig segítséget kap az elalváshoz mitől várod hogy anélkül elaludjon?
2016. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kepes ra csak nem gyakorolja:)
2016. máj. 12. 11:38
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

5 perc sok.

Legutóbb éjszaka felsírt a babám de mire kiszálltam az ágyból csend lett, pár másodperc volt az egész. Na akkor vártam egy kicsit, nem volt egy hangja sem, visszafeküdtem. De ha sír még akkor is mikor az ajtajánál vagyok akkor úgyse aludna már vissza, valamire szüksége van. Így én nem várnék perceket.

2016. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
De most ne haragudjatok, rengeteg valasz erkezett, de egyikben sem latom, hogy valaki keresne az okot. Es igen tudom milyen mikor ejjel nem tudsz/tudtok aludni. 2 honapos koraig szinte fel orankent sirt fel ejszaka, azutan meg 2-3 orankent egesszen 9 honapos koraig. Mostmar 14 honapos es szerencsere nagyon ritka ha felsir, de annak mindig oka van. Vagya fogzas, vagy valami rosszat almodhat szerintem, vagy megnyomta a kezet. Mai napig ha sir bemenyek hozza, ha kell ringatom, simogatom, vagy magam melle veszem amig megnyugszik. Nem kritizalni akarok senkit ne ertsetek felre. Nalunk is volt, napkozben mikor faradt volt s esze agaban nem volt elaludni, akkor en is volt, hogy hagytam par percet (2-6) sirni aztan elalaludt, kb egy het alatt megszokta. Most is van neha mikor fel van porogve hogy nyoszorog parat majd elalszik, de ha almabol ilyed fel nalam nem kerdes, hogy valami gond van. Szerintem inkabb az okot kellene megkeresned. Ez az en velemenyem.:)
2016. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!