Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyenkor hagyjátok sírni a...

Ti ilyenkor hagyjátok sírni a babát?

Figyelt kérdés

9 hónaposom nagyon ölbebaba, mindig rajtam lógna. Az előbb épp ebédet csináltam. Beraktam a kicsit a hordozóba, közvetlenül mellettem volt a földön. 5 percig bírta, utána már hiába adtam a kezébe bármit, hiába mondókáztam, jöttek a könnyek és az üvöltés. Amint felveszem, már vigyorog. Persze nem tudtam tőle megint megcsinálni semmit, ebéd félben, konyha szalad :(

Ilyenkor ha ott van mellettem, akkor ugye nem attól fél, hogy magára hagyom, nem a kiságyba nyomom be és hagyom magára, de nem érdekli. Más ilyenkor hagyja sírni, vagy mit kezd vele?


2016. máj. 26. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

9 hónaposan már meg sem próbáltam a hordozóba tenni.

Lent mászott a földön és kipakolta a konyhaszekrény slsó polcait, ezzel tök jól elvolt.

2016. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk 9 hónaposat én már nem voltam hajlandó hordozni :)! Meg különben sem akartam, hogy rajtam legyen miközben főzök vagy takarítok...Féltem tőle. Nem volt rá szükség, adamo hinta, elektromos hinta, járóka...
2016. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
9 hónaposan 9 kiló fölött van a lányom, eszem ágában se lenne a hátamra kötni. Nem mászik, nem kúszik, a hordozóban csak enni szokott illetve addig van benne míg épp előkészítem az ő ételét. Ha ilyenkor rákezd, akkor hagyom, közben beszélek hozzá, max. megsimogatom, mert ha kivenném, sose lenne kész az ő étele, és az nagyobb sírást eredményezne később. Egyébként van hangja, ő is riasztó "néven" fut, nagyon bele tudja lovalni magát.
2016. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Van kendőnk és csatos hordozónk, használom is, de már nem bírom sokáig, mert 10 kg a kicsi és csak elöl marad meg benne, leszakad a vállam tőle sokszor.

Ez a labdás, járókás dolog jól hagzik. Lehet, kipróbálom.

Alig várom, hogy tudjon közlekedni és lekösse magát valahogy.

Sajnos van egy kis gondunk, így még nem tud mászni, kúszni is nehezen, ezért még sokat van hordozóban, pihenőszékben.

2016. máj. 26. 15:33
 15/18 anonim ***** válasza:

mikor még nem közlekedett én sem hordoztam, nagyon kényelmetlen volt úgy bármit is csinálnom, és nem is maradt meg sem a kendőben sem a a csatosban :(

Járókába tettem (igaz ritka rossz volt kerülgetni, mert kicsi a konyha) vagy elektromos hintába. De olyan is volt hogy a babakocsit egy lábbal tologattam még főztem így el is aludt benne.

2016. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Esetleg kipróbálhatod úgy is hogy leterítesz egy pokrócot, paplant a földre és eléraksz valami érdekeset vagy játékot. Én is csinàltam így mikor nem akart maradni se a pihiszèkben se a hordozóban és még csak a kúszást gyakorolta.
2016. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hány kiló? Látom írod, hogy már nem akarod annyit hordozni, amit teljesen megértek, de esetleg háti hordozás? Oké, hogy nem azereti, de a sírásnàl szerintem jobb. Vagy elölhordozáshoz nagyon tudom ajánlani az Emeibabyt, abban 10 kilóig is megy elöl, sokkal könnyebbnek érződik benne a baba, kendőben én sem bírom sokáig.
2016. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja bocs, írtad, hogy 10 kg.
2016. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!