Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan rossz dolog...

Tényleg olyan rossz dolog anyának lenni, mint amit ezen az oldalon látok? Ti megbántátok?

Figyelt kérdés

Egyrészt, a gyerekes ismerőseim teszik ki ezeket a keserű szövegeket a Facebookra, hogy csak annyit szeretnék aludni, mint a férjem, és hogy ha anyák napja van, akkor én mosok, főzök, takarítok. Nem látok olyat, hogy de boldog vagyok, mert a tengerparton voltunk és a gyerek élvezte a vizet.


Másrészt itt is panaszkodnak sokan, hogy a férjük nem segít, a gyerekük rossz, a házasságuk boldogtalan, nincs pénzük.


Harmadrészt meg olyan stílusban nyilvánulnak meg itt az anyukák válaszadóként, hogy teljesen egyértelmű, hogy rossz, frusztrált az életük és megkeseredtek.


Ez a gyerekvállalás miatt van? Ezt látva, néha azt gondolom, hogy az ember inkább ne vállaljon, pedig szeretnék!


2016. jún. 23. 11:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Eltelt 1 év, miota írtam ehhez a kérdéshez, mostmar 17 hónapos a fiam és még midnig nem olyan nehéz, mint mondják... pedig jár, szalad, rosszalkodik, igazi rosszcsont fiú, mégsem olyan nehéz. Százszor inkább ez, mint dolgozni.
2017. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!