Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg "nem törődök a gyereke...

Tényleg "nem törődök a gyerekemmel"?

Figyelt kérdés
A Rossmannban voltam vásárolni, az egyik sorba nem fért be a babakocsi, így a szélén hagytam, míg bementem fogkefét választani. A gyerek tőlem kb 2 méterre volt a babakocsiban. Mire visszafordultam, azt látom, hogy egy idős néni ringatja a babakocsit, és mondja, hogy neki kell vigyáznia a gyerekre, mert az anyja nem törődik vele. Kicsit felhúztam magam, mondtam, hogy csak fogkefét vettem és nem fér be a babakocsi a sorba, aztán otthagytam. Nem érzem úgy, hogy ez nem törődés lenne a gyerekkel, nem a bolt előtt hagytam és nem sírt, még csak nem is nyöszörgött. Csendben nézelődött.
2016. júl. 8. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
(Én egyszer mikor az üzletben a kasszànàl pakoltam ki a szalagra a cuccokat egyszercsak azt làtom hogy ràzkódik mellettem a babakocsi, hàtranézek hogy mi a fene--, erre valami idegen néni rázogatja! Ahogy rànèztem egyből mondta hogy csak én vagyok! Ugye nem baj? Egyből ràvagtam hogy de baj! Tessék abbahagyni! El is engedte, pakoltam tovàbb, erre hallom hogy mondja hogy csak görbült lefelé a szája... Halál nyugodt fiam van, mègcsak meg sem nyikkant egyszer sem ha vàsàroltunk, akkor is teljesen jól elvolt... bocsánat az offért - #9)
2016. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Lehet am, hogy vmi gond van a novel is.


A parom mamaja demencias, ami nagyon sulyosbodott, amikor meghalt a papa. Multkor egy szupermarketbe ment anyosekkal, anyosek elfordultak egy pillanatig, addig o a sorban elottuk allo babakocsit elkezdte razni, es gugyogni a babanak. Nem akart semmi rosszat, de nem tud magarol.


Az orokseget is voltak intezni a papa halala utan, mindenki csendben ult a varoteremben, es a tole ket meterre ulo nore hangosan mondta, hogy "milyen kover ez a no".

Sot ram is terhesen. Meg sem ismert..3 eve vagyunk egyutt a parommal, de akarhanyszor megyunk mindig uj vagyok, engem o meg nem latott. A paromat sem ismeri meg sokszor.

Pedig fiatalkoraban azt mondjak, hogy egy nagyon joszivu no volt, aki soha nem mondott volna senkire semmi rosszat.

2016. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ó, én kiosztottam volna a nyanyát, de nagyon durván. Mi az, hogy csak úgy belemászik a gyerekem életterébe?!

Csak azért, mert baba, nem kell rögtön behajolni, odamenni, megfogni, stb., mert én sem fogdosom őt!

2016. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!