Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van otthon babamérleg?

Nektek van otthon babamérleg?

Figyelt kérdés
Ez kötelező felszerelés?
2016. aug. 4. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem vettük meg, mert nem láttam értelmét, kölcsön kaptunk egyet, mert a férjem meg a nagyi erősködött. Aztán tök jó kis program lett belőle hogy az első 6-7 hónapban minden este fürdés előtt lemértük a kicsit, majd beírtuk a naptárba, komplett kis koreográfia lett belőle, a naptárat meg aztán eltettük emlékbe.


Szerintem akkor van értelme, hogy ha az ember tudja lazán venni, ha nem görcsöl rá, hogy éppen két napja csökken a súly 50 grammal. Na bumm, majd később eszik és azzal bepótolja.

2016. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy hónapra béreltünk csak, vmi 2000 ft volt helyben a védőnőnél. Sztem venni tök fölösleges.
2016. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél kölcsönöztem mérleget három hónapra, végig ideges voltam, hogy miért mutat annyit, amennyit. A másodiknál már előre eldöntöttem, hogy nem lesz mérleg. Eszik, amennyit eszik, és csodaszépen gyarapszik, havonta megméri a védőnő vagy a gyerekorvos, ennyi bőven elég.
2016. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

berelni is lehet de nem szukseges. en az a fajta ember vagyok aki inkabb tudja a jot vagy tudja a rosszat, mint hogy ne tudjon semmit :) magyarul engem baromira zavart.hogy semmit se tudok a sulyarol. ezert bereltunk, hogy inkabb lassam ha nem hizik mint hogy ne vegyem eszre hogy valami nem jo.

de a vedono is javasolta nekem mert sajnos a tejem nem volt eleg az elejen,.es potolni kellett tapserrel, es a merleg segitett abban, hogy tudjam mi az a max adag tapszer amivel potolnom kell...2 honapos korara ujra kizarolagos anyatejes lett, 3 honaposab vissza is adtam a merleget. most varom a tesot es szerintem az elso par honapra most is berelunk majd.

2016. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi is béreltünk egyet 2 hónapra.
2016. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25hetes kismama vagyok en biztos, hogy fogok venni.. ha szoptatni fogom mar pedig szeretnem a picit nem fogom tudni, hogy eleget evett-e vagy kell e meg neki tapszer.. nalunk mindenki hasznalt eleg sokaig .. tudsz hasznaltan venni 5-8000 ert es ennyiert el is tudod majd adni ha ugy gondolod hogy nincsen ra szukseg :)
2016. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nem éhes, akkor eleget evett :) Ne bonyolítsd túl, mert csak idegbajt kapsz, meg ez szokott felesleges tápszerezéshez vezetni, amiből aztán egy ördögi kör lesz, és a végén nem fog egyáltalán szopizni. Ha nem extrán kis súlyú a baba, felesleges a mérleg.
2016. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!