Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyosom mindenben beszologat,...

Anyosom mindenben beszologat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az orvos anyosom azota hogy megszuletett a kisbabank mindenben beszologat.Most 6 honapos a babank.Amikor jon latogatni,elveszi tolem a babat,uralkodni akar rajtunk.Amit csinalok semmi se jo,az en eleti latosomat,kereseimet hulyesegnek talalja.Egyaltalan nem tartja tiszteletben semmi velemenyemet.Mindenben megsertodik.Azert mert orvos szerinte O tudja mindent,en pedig semmit.Amijor kerek tole hogy kezet mosson babazas elott,ez is baj.Hattam mogotte ferjemnek meg mondja magaet rollam.Mindent anyukam megvette (babaruhak,kelengyet-amenyuben is neki sincs sok penze),es amikor kis segitseget kertunk anyosomtol mondtta hogy nem tudja.Semmiben nem segit csak beszologat.Megorulok,mit tegyek?koszonom a valaszotokat.

2016. aug. 6. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Bocsánat ne fejeztem be. Beleszólt mindenbe,ha nem ugy csináltam amit montam akkor baj volt,azt monta mindig nincs türelmem a gyerekhez.

Akkor elegem lett,utanna azt csináltam amit én akartam elmonta a véleményét bólintottam rá és kész,látta nem az van amit ő akar azóta nem igen jön be:))

2016. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Köszönd meg szépen a tanácsait és mondd meg neki, hogy az elmúlt fél évben is boldogultál, ezután is fogsz. Ha pedig egy egy tanácsát hasznosnak találod használni fogod. Aztán csináld úgy, ahogy te gondolod. :)
2016. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Ésszel csinál az ember gyereket.


CSak ti nem?

2016. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

férjednek nincs pénze, és neked? ki tart el titeket?

miért vállaltatok gyereket ha még ruházni se tudjátok?


teljesen igaza van anyósodnak, nem azért van, hogy helyettetek mindent megvegyen, talán nektek kéne dolgoznotok és nem a markotokat dugdosni az orra elé!

2016. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szemelyes,tamado valaszokra nem valaszolok,erre nincs szukseg s csunya reszetekrol.Ugyhogy koszonom minden tobbi felepito gondolkodasu kommenteket.Ez uttal bezarom a temat.
2016. aug. 6. 15:21
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
felépítő gondolkodású komment, kész :D
2016. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

aha, szóval az szép, hogy a semmire szülsz, elvárod anyósodtól hogy pénzeljen és mikor ezt nem teszi, akkor ide jössz, hogy mindenki őt szidja?!?

és még mi vagyunk a csúnyák...

2016. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
19%

Megértelek, az én anyósom vedőnő...

Pokollá tette az első 5 hetet, aztán összecsaptunk, a férjem mellém állt.

2 csodás éve.nem is láttam a banyát, a férjem heti, 2heti 1x elviszi max 1-2 órára.

2016. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

Pedig a kérdező a pár helyesírási hibától eltekintve, ami valószínűleg a határon túliság miatt van, sokkal szebben fogalmaz, mint az, aki mocskolja.


Kérdező: nem tetszik nekem a történet. A gyermek apja miért nem tudja eltartani a családját? Én ezen akadtam ki nagyon, mert ez nem normális. Anyukádtól nagyon szép, hogy segített, az egyszerűbb embereknek sokkal nagyobb szíve van, mint azoknak, akiknek van mit a tejbe aprítani.

Te pedig anyósoddal szemben nem tudsz mit tenni, pedig hidd el, hogy teljesen megértlek, mert az enyém is ilyen volt, pokollá tette az életem. De bármit tettem nem használt. Próbáld meg kibírni.

2016. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

De mi ez már,h a férjednek nincs pénze?? Akkor neked se,ha anyád vett meg mindent!

Felelős gyermekvállalás...

2016. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!