Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyosom mindenben beszologat,...

Anyosom mindenben beszologat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az orvos anyosom azota hogy megszuletett a kisbabank mindenben beszologat.Most 6 honapos a babank.Amikor jon latogatni,elveszi tolem a babat,uralkodni akar rajtunk.Amit csinalok semmi se jo,az en eleti latosomat,kereseimet hulyesegnek talalja.Egyaltalan nem tartja tiszteletben semmi velemenyemet.Mindenben megsertodik.Azert mert orvos szerinte O tudja mindent,en pedig semmit.Amijor kerek tole hogy kezet mosson babazas elott,ez is baj.Hattam mogotte ferjemnek meg mondja magaet rollam.Mindent anyukam megvette (babaruhak,kelengyet-amenyuben is neki sincs sok penze),es amikor kis segitseget kertunk anyosomtol mondtta hogy nem tudja.Semmiben nem segit csak beszologat.Megorulok,mit tegyek?koszonom a valaszotokat.

2016. aug. 6. 14:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

Vagy külföldi vagy, aki pár hete tanulja a magyart, vagy max. 12.

Borzasztó olvasni is. Ha ilyen szellemi szinten állsz, nem csodálkozom, hogy anyós nehezen emészt meg...

2016. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is épp félévesem van és képtelenség anyóst lelőni, még csak nem is orvos hanem asszisztens érettségivel, de úgy osztja a tanácsokat (mit tanácsot, hozza a gyógyszert is) mintha minimum főorvos lenne.

Jön a kőkorszaki nézeteivel, hülye ötleteivel, tápláljak hozzá 2 hósan, szoptassam 4 óránként, napoztassam, vigyem strandra, adjak cumit, a hordozókendő káros, a hosszan szoptatás káros (neki már a 6 hó is az), stb.

Nálatok is ez van? Igyekszem elengedni a fülem mellett, mondjuk valamit - amit nem lát azt hiszi úgy van, de ezt pl. hozzátáplálásnál nem érdemes eljátszani.

Ha olyanba ugatna bele amiről van szakirodalom, hogy a Te meglátásod jó, adj neki olvasnivalót, keress hivatalos embereket hátha vevő rá - én pl. kerestem szoptatós, hordozós cikkeket, hozzátáplálási táblázatot - csak sajnos én anyósom szerint ki az a WHO, meg kit érdekel a 30 éves gyerekorvosom, aki még pelenkás volt, amikor ő már gyereket nevelt.

Az jó, ha a férjed melletted áll, nálunk csak.néhány esetben állt mellém, romlott is a kapcsolatunk. :-(

Pedig nekünk anyagi problémáink sincsenek, anyós inkább túl sok hülyeséget is megvesz, már 6 évesre való ruhát is kaptunk. wtf :-D

2016. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

+1, ha elavult nézetei lennének, mint az én anyósomnak: amikor pampogott, hogy ő így meg úgy csinálta a gyerekeivel és az a jó ahogy régen volt, megkérdeztem, hogy ezek szerint a dédit nem kellett volna leszólni a pálinkás kenyér miatt (valami amiben egyetértünk), mert a dédi már 5 gyereket nevelt, amikor anyós pelenkás volt. :-D


Egyébként mi a foglalkozásod, végzettséged, magyar vagy?

Az írásod alapján lehet az anyósodnak ezek közül is valamivel problémája van, ebben az esetben fejreállhatsz, akkor is piszkálni fog.

2016. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nekem érdekesmódon nem az anyósom, hanem após újdonsült sebészeti ápolónő felesége ilyen nagyon okos. Sosem szeretett minket, mikor terhes voltam megpróbált szétugrasztani a párommal és pluszban minden családi ebéden azt hallgattuk a gyerek majd tönkreteszi a kapcsolatunkat, mert ő sok ilyet látott. Meg hogy milyen szörnyű gyereket vállalni, majd megtudom. Mikor megszületett a pici mindenféle indokkal jött és az atkákkal krupsszal na meg a gyerekvédelemmel fenyegetőzött, amiért nem ágyaztam be. Párom az elején elhitte a marhaságait, később rájött, hogy ő nem a jó tündér és közös erővel leépítettük. Azóta a nagypapa sem jön látogatóba, ami mindent elmond róla.
2016. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!