Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet fogni egy csecsemőt?

Hogyan lehet fogni egy csecsemőt?

Figyelt kérdés

2hónapos a babám, de két pózba tudom csak fogni, olyan béna vagyok, vagy felteszem a vállamra mintha böfizne, kicsit lejjebb ezt szeti ha így sétálok vele, mert így kilát, vagy simán a karomba fogom, hogy fekvő pózban van, a feje a könyökhajlatomban.


Van olyan videó vagy valami ahol látszik, hogyan kell egy egy pózba felvenni?



#póz #Csecsemő tartása
2016. aug. 30. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező! Egy nagy titokba avatlak most be, ami az internetezés második lépcsőfokát jelenti. Ugyanis ehhez - bár a Google-t is lehet használni -, ajánlatosabb egyből videómegosztón keresni. A videómegosztót úgy kell elképzelni, mint egy óriási videótékát, ahol kulcsszavakkal, címekkel érdemes keresni. És angolul, ha sok találatot szeretnél. Ez esetben: how to hold a baby. De lehet egyszerűbben is: hold a baby. Fogsz találni köztük nem relevánsakat is, de bizonyára akad majd sok olyan, ami segít megválaszolni a kérdésedet. Hogy ne kelljen fáradnod, meg is kerestem neked, itt a link: https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+hold+a+b..

És szerintem nem vagy béna, gyakorlat teszi a mestert, és az anyát is! Jó egészséget nektek!

2016. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Pro tipp: ne tartsd cikinek megkérdezni tapasztaltabb anyukáktól - akár a saját édesanyádtól, vagy a védőnőtől megkérdezni, hogy hogyan érdemes felvenni, tartani a babát. Gondolom nem fognak teljesen egybehangzó dolgokat mondani, de idővel úgyis kitapasztalod, hogy a te babádnak hogy a legjobb.
2016. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha ez egy burkolt lehülyézés volt első, akkor köszi. :) próbáltam rákeresni hidd el, angolul nem, ugyanis nem tudok angolul (ezvan sajna)

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a segítséget! :)

2016. aug. 30. 09:40
 4/8 A kérdező kommentje:
látom ugyanaz írta mindkettőt, elnézést mielőtt kapnék ezért is.
2016. aug. 30. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítettem. Szeretek burkoltan hülyézni, ez igaz, és szeretem, amikor valaki érti is, de hidd el, a te esetedben ez csak elenyésző szerepet játszott. Egyszerűen csak itt engedem ki a gőzt, és próbálok közben segíteni is. :)
2016. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hónaposan szerintem én is csak így fogtam a lányomat. 3 hónapos kora körül már úgy is tarottam hogy kifelé nézzen. Egyik kezemmel a feneke alá tarottam a másik kezem az ő két keze alatt. Nagyjából mell magasságban volt kényelmes, tartotta a fejét, nézelődött, de ha elfáradt a fejét tarotta a karom. :) ebben a korban másként még nem igazán lehet kényelmesen és normálisan tartani őket :)
2016. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mar tobbedik baba akkor siman lehet ennyi idosen is mashogy fogni 😂😂😂😂

Pl En a 3.at ennyi idosen sokszor a "honom ala vagtam" igy egy kezem szabad volt.vagy eppen kifele forditva egy kezben tartottam ugy,hogy a feje a felkaromnak tamaszkodott azon az oldalon a keze a felkarom alatt kikandikalt.

Igy nehez leirni,ezeket a "frappans" gyerek tartasokat latni kell.

Na meg alt. mint mar mondtam tobbedik baba szuksegeltetik hozza,es a kenyszer,hogy valahogy a nagyot is segiteni kell es a kicsit is fogni,hogy ne uvoltson.

Nyugodj meg kerdezo,nem vagy bena.szerintem mindenki igy kezdi.

2016. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első baba, most 5 hónapos, de ennyi idősen én is csak így fogtam. Most, hogy már tartja magát, sokkal egyszerűbb. Már sokféle módon lehet fogni, majd meglátod. Nem vagy béna!!! :-)
2016. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!