Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogy tudják elviselni...

Anyukák hogy tudják elviselni hogy tolerálni hogy a tiszta, illatos babátokat az erős dohányos rokonok zavartalanul összefogdossák, ölelgetik,2 cm-ről beszélnek az arcába?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Rosszul! De nem tudok mit tenni. Nem lehet kellemes a kislányomnak, de ugye megbántani nem akarunk senkit.
2010. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Anyósom dohányzik, de nem a lakásban, nem a gyerek előtt, és csak nagyon ritkán érzem rajta, hogy éppen elszívott egy "koporsószöget". De 200 km-re laknak tőlünk, egy hónapban kábé egyszer látja az unokáját, most tiltsam el tőle?

Egyébként én is dohányoztam 12 évig, más kérdés, hogy 5 éve leszoktam a párom kedvéért egyik napról a másikra, és engem már sokkal jobban zavar a cigifüst és a cigiszag, mint őt, aki soha nem dohányzott. B.

2010. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

Én 8 évig erős dohányos voltam, de a babám miatt egyből, pikk-pakk leszoktam! (Mindig is tudtam, hogy nekem csak így sikerülhet majd leszokni:)

Terhesség alatt is undorodtam a cigifüsttől és azóta is így van. Nálunk is vannak cigizős rokonok, barátok és mindig megkérem őket, hogy mossnak kezet cigizés után (ha esetleg maguktól nem jutna eszükbe). Ez alap.

Fogmosásra meg nem kötelezhetem őket :D - Bár szívem szerint.... :DDD

Szóval ne drámázd túl szerintem, kézmosás és kész. :)

*L*

2010. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen, csakhogy nálunk nem mos kezet apukám, és rögtön elszívás után jön és csókolgatja a babám.... ha megmerem jegyezni hogy nem örülök akkor vagy meg sem hallja vagy vérig sértődik...de azthiszem bekeményítek
2010. ápr. 22. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!