Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabálytalanul kúszik! Nagy baj?

Szabálytalanul kúszik! Nagy baj?

Figyelt kérdés
Kislányom 8,5 hónapos,2 napja kúszik de úgy hogy mind a két kezèt előre teszi és így húzza magát,a lábával nem vagy csak ritkán próbál segíteni,huzogatni maga alá,mellé..mikor húzza magát domborít.Kb.7hós kora óta forog és így eljutott pontròl-pontra és körbe kùszik régóta,ülni még nem tud!

2016. szept. 7. 15:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A kislanyom is eloszor furan maszott. Az egyik labat teljesen felemelte, nem csak a terdeit rakta elore. Egy 3 hetig tartott, utana rajott, hogy kell rendesen csinalni. En is nagyon aggodtam, feleslegesen. Ha Devenyeshez is jartok, szerintem sinen vagytok maxinalisan.Nincs elkesve. Unokaocsem 9 !!! Honaposan csak fekudt, epp hogy megfordult, nem maszott semmi.Aztan a szulok modszert valtottak, nem adtak mindent a kezebe, letettek a foldra egesz nap, es egy honap alatt behozott mindent...
2016. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is egész nap a földön van már egész pici kora óta,hol habtapin hol szőnyegen vagy parkettán,takarón.Most már ha kinéz valamit odahúzza magát.
2016. szept. 7. 17:21
 13/25 anonim ***** válasza:

Kislányom is ennyi idős es pont így próbál kúszni

Ülni még ő sem tud

Ne aggódj teljesen normális még van ideje neki is

Mindig kérdezem az orvost de minket nem küldött sehova azt mondta várjunk még. Kicsit lusta .. ennyi az egész 😄

2016. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ismet az elso vagyok.

Nem tudom hogy a kis suly kozrejatszik-e, mert kislanyom is pici sulyu volt, megis korabban kezdte ezeket...

2016. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Amúgy most is vékony mert alig 7kg viszont 73cm..utolsó előtti válaszoló!Jó tudni hogy nem vagyunk egyedül:)ti miket csináltok még?
2016. szept. 7. 17:53
 16/25 anonim ***** válasza:
Ne vedd támadásnak amiket írtam, jo szándékból tettem. De annyi hülyeséget össze írnak itt. Ha a devenyes azt mondta ügyes, okos, akkor ne aggódj! Ra fog jonni, hogyan kell kúszni, ti segítitek is, szóval nagy gond nem lehet. Nincs még lemaradva, próbáld mindennap motiválni, gyakoroltatni. Ne segíts neki. A mozgás fejlődés küzdelem. Amugy olyan sincs, h lusta baba. A babák ösztönösen csinaljak amit csinálnak, vannak lassabban de az genetika.
2016. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
*lassabbak
2016. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat foglalkozom vele és motiválom,tornáztatom minden nap!
2016. szept. 7. 18:27
 19/25 anonim ***** válasza:

(#13)


Ügyesen kinyomja magát.. négykézláb hintázik.

Pörög forog ( így közlekedik ) meg a kezével húzza magát

🙂

2016. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Az én babám csak néha nyomja ki magát,sokat repülőzik(ezért is kezdtünk tornára járni)és nem is négykézlábazik:(
2016. szept. 7. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!