Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elkényeztetem, rosszul...

Tényleg elkényeztetem, rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
18 napos a fiam,nem hagyom sírni,van,hogy csak rajtam tud aludni,amikor lehet elalvás után leteszem,de ha sír,hagyom h rajtam aludjon,ha látom,h éhes akkor még adok neki enni,mert azt mondják,hogy még van adva mennyit ehet akkor annál többet nem kaphat,de hagyjam éhezni? És azt vallom,h sírással jelzi,ha valami nem oké,és lehet,h csak a közelségemre vágyik,hiszen 18 napja még bennem volt,érezte minden rezdülésemet,halotta a szívem dobogását,még nem tudja,h már kint van,de azt mondják nekem,hogy hagyni kell sírni,nem baj ha álomba sírja magát,de szerintem ez nem oké,jó volt h pár pillanatig hagytam,míg kimentem pisilni,de aztán fél is vettem,megvigasztaltam.Szerintetek is rosszul csinálom
2016. okt. 10. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy 18 napos nem hisztizik es nem lehet elkényeztetni.
2016. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!