Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány nap főztök, és megcsináln...

Hány nap főztök, és megcsinálni a házimunkátokat 6 hetes baba mellett?

Figyelt kérdés
*mennyire tudjatok megcsinálni a házimunkát?

2016. okt. 11. 00:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
50%
Életképtelen sok anyuka?Hogy lehet ilyet mondani?Te jó ég!
2016. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha életképtelenségnek számít, hogy nem hagyom ordítani a gyereket (nagyszüleim megtettét, "erősödjön a tüdeje" felkiáltással), akkor vállalom, életképtelen voltam úgy a pici 4 hónapos koráig.

Addig szinte álló nap szoptattam, ha aludt, rajtam aludt. Kendőben nem volt el.

Otthon a minimumot csináltam: mosogatás, mosás, teregetés, vasalas (ezt elhagyhattam volna). A kaját rendeltem délre.

A takarítást hétvégén tömbösítve csináltuk a férjemmel közösen.

2016. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
18%
Egyetértek!Pedig van gyerekem,rengeteg anyuka idióta,azt sem tudja mit csinál.De nem ők tehetnek róla,hanem az internet.Egy problémára ezer megoldást javasol nak,persze,hogy belezavarodik,nem az ösztöneire hallgat.Anyáink,nagyanyáink idejében nem volt internet,de hasfájós babák ugyanúgy voltak.Mégis csinálták a dolgukat mellettük.Most is,nincs időd főzni,de a kérdést kiírni és várni a válaszokat van?Ezalatt odab.aszol egy pörköltalapot.Ez nem konkrétan neked szólt kérdező,mert sokmindent nem írtál a kérdésben,de aki ilyen,az gondolkozzon el.
2016. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
73%

13,

Amikor ekkora volt a gyerek, csak szoptatas alatt tudtam netezni, de akkor órákat, mert csukott szemmel, 10 perces szunyálásokkal órákig evett. Ha megmozdultam ordított.

2016. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan erről beszélek.Mert hagyod."Komfortszopizás"'De rühellem ezt a szót.
2016. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%
13-as ne haragudj,de mi alapján szólsz le másokat?Mindenki úgy neveli a gyerekét,ahogy akarja,ha hagyja komfort szopizni,akkor hagyja.
2016. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
33%
Az alapján,ami alapján mások is leszólják azt,akin esetleg nem nonstop lóg a babája.Aki nem veszi fel minden nyekkre,aki szerint elég egy kis halk dúdolás,miután minden egyes problémaforrás kizárható.Aki tanítja is a babát,nem elkapatja.
2016. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
34%
Aki néz ki valahogy,ad magára,akinél nem szalad a ház...sorolhatnám.Egyszóval aki nem felmentésként használja a babát.
2016. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%

"Pontosan erről beszélek.Mert hagyod."Komfortszopizás"'De rühellem ezt a szót."


Nem, kérlek. Szívta!

Ilyen kicsiként nem bírt sokat enni, csak pihenőkkel sokszor keveset.

Sokkal nagyobb volt, amikor a szoptatásnak volt eleje és vége, nem pedig összefolyó egész volt.

Meg kellett hozzá erősödnie.

Később szépen le lehetett tenni utána.


6 hetesről van szó a kérdésben.

2016. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak téged minősít.Az én lányom álom baba volt.Így minden könnyedén ment mellette,de eszembe sem jutna leszólni aki panaszkodott,vagy más nézeteket vall mint én

Mert nem látok brle az életükbe,valamint nincs közöm hozzá,ki mit hogyan csinàl.

2016. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!