Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babám leesett...

5 és fél hónapos babám leesett az ágyról, hány óráig jöhetnek elő a tünetek, ha agyrázkódása vagy más baja van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

2 nap

Hogy esett, az nem mindegy

2016. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ma és holnap figyelgesd. Egyébként az enyém is leesett ennyi idősen, azóta már futkározik és szinte hetente veri oda magát valahová, de már fel sem veszi jóformán.

A tünetek lehetnek: aluszékonyság, hányás, éles visító sírás (utalhat fejfájásra), nyugtalanság, sápadtság.

2016. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ágyról szőnyegre esett. Fejét nem tudom beverte e, de nem látszik rajta semmi (púp, duzzanat, pirosság). Ugyanúgy viselkedik mint máskor, jó kedvű, eszik rendesen. Tegnap délután történt, azóta minden oké. Csak nem tudom hogy meddig kell "aggódni"..
2016. okt. 12. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan már megnyugodhatsz. :)
2016. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk 24 órát mondtak. Aluszekonysag, siras, veres vizelet/szeklet.
2016. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk kb 6 hónaposan esett le az ágyról,lefordult róla s a szőnyegre esett. Mi elvittük ügyeletre, ahol megröntgenezték. Mivel este történt mi nem mertük így lefektetni. DE szerencsére nem volt semmi baja. DE szerintem is 24 órán belül jelentkezne tünet.
2016. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!