Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnetek/viszitek magatokka...

Ti vinnetek/viszitek magatokkal a babat temetobe?

Figyelt kérdés
Anyukam mondta, hogy mert nem megyunk veluk holnap temetobe.. En nem hiszem, hogy ekkora gyereket ( 10 hos) vinnikéne a temetobe..
2016. okt. 31. 18:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Én vinném. Egy 10 hónapos baba még semmit nem ért az egészből, számára az egész nem lenne több egy sétánál, ráadásul még érdekes fényeket is látna.

Sokan visznek gyereket és nem szokott gond lenni velük, ha egy kisbaba mégis éppen akkor sír és zavar másokat, valaki kimegy vele.

2016. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha mentünk, mi mindig vittük őket. Idén a legkisebb 2 éves. Ő igen élénk, rohangált, mindenkinek köszönt. Nem voltak sokan, nem zavart senkit, sőt kedvesen válaszoltak. Arra figyelmeztettem, hogy a sírra ne lépjen, ne üljön. Nem vett el semmit sehonnan, sőt segített virágot tenni a rokonok sírjára. Ő a hetedik gyerekünk. Sosem volt gond a temető látogatás gyerekkel.
2016. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Es mi az indokod ra, kerdezo?
2016. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém még cdak 4 és fél hónapos és vunni fogjuk.Igaz többször is átbeszéltük a párommál de végül arra jutottunk, hogy egy kis autózás meg egy kis levegő nem árt neki.Valószínüleg végig fogja aludni.Peraze ha holnap esős, borús, nyálkás idő lesz akkor nem visszük.
2016. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Előző vagyok, bocsi a betűelütésekért. 😅
2016. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
2 hónapos volt a kisebbik gyerekem, mikor meghalt az apukám, már a temetésre is "jött" hordozóban, azóta meg számtalanszor vittük már, legtöbbször jókat alszik ott a csöndben, jólevegőn. Már 7 hónapos. A nagyobbik 3 évest ritkábban visszük, mert ő pörgős, szaladgálós, de virágit ültetni, locsolni ő is jön sokszor.
2016. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is 10 hónapos a kisfiam és mi is vinni fogjuk ha megyünk

Szerintem vigyétek babakocsiban/kenguruban ha ringatjátok a friss levegőn hamar el fog aludni és nem lesz vele baj:)

2016. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi is vittük.5 gyerkőcünk van.Az összes gyerekünk pár hónapos volt mikor vittük magunkkal,babakocsiban,végig aludtak,a legkisebbek talán az ikreink voltak,2 hónaposak.Idén 5 gyerekkel voltunk szintén.A legnagyobb 6,5;utána 5;az ikrek 3 és a legkisebb 17 hónapos.De nem egyedül megyünk velük,viszont fontosnak tartom,hogy már pici koruktól kezdve érzékeljék,bár tudom,hogy nem értik még.A két nagyobbam már értelmesebb és ők már értik.Tudom nem ezt kérdezted,de még annyi,hogy a gyerekeink mindig készítenek egy kis rajzot a dédinek és azt is odarakjuk a sírra.Szerintem elvihetes nyugodtan,mást is láttunk már babával,gyerekkel.Mi ma voltunk,egy 5-6 év körüli kisfiú levágta magát a földre és ordított meg rugdalózott.Na az gáz,ha egy picúr sír azon nem akadnak ki annyian szerintem.
2016. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Vittük egy hónaposan is és azóta is mindig visszük magunkkal. Ez nem 8s kérdés. A halál sajnos az élet elválaszthatatlan része. Attól, hogy tanúként kezeljük gyerek előtt, még nem tűnik el. A friss levegő nem árt a gyereknek, semmi baja nem lesz a temetőben. Mi pl azért megyünk direkt este holnap, mert tetszeni fog a sok mécses a fiunknak. Én pl tisztán emlékszem, hogy gyerekként mennyire szerettük a mécseseket, gyertyákat gyújtogatni. De egy 10 hónapos még fel sem fogja, hogy temetőben van, ugyanolyan neki mint egy park.
2016. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi holnap megyunk.7hos a pici,jon velunk.

4 temetobe megyunk,kozben rokonokhoz is benezunk.ugy terveztem a napot,hogy kaja idoben rokonnal legyunk.utana meg nezeget es alszik.imadja a fakat lesni :)

A nagyok csak azert nem jonnek mert a mama most er ra,es mamazni szeretnenek.de ide varoson belul mar egyutt setalunk ki este,sotetben szuleimmel es a gyerekekkel.

2016. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!