Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnetek/viszitek magatokka...

Ti vinnetek/viszitek magatokkal a babat temetobe?

Figyelt kérdés
Anyukam mondta, hogy mert nem megyunk veluk holnap temetobe.. En nem hiszem, hogy ekkora gyereket ( 10 hos) vinnikéne a temetobe..
2016. okt. 31. 18:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

10 hónapos a fiam. Màr milliószor volt a temetőben, soha nem hangoskodott. A szüleim nem élnek, akkor szinte soha nem tudnék kimenni, ha őt nem vihetném.

Ölben mindig jól elvan.

De ha esetleg hangoskodna, az se zavarna különösebben, nem kelnek fel rá a halottak. Bàr elterelném a figyelmét a hisztiről ha tudnàm. Na meg sok tini is röhögcsél, az idősebbek meg csacsognak a régi ismerősökkel. Az se zavar.

2016. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek Halottak napja környékén temetőbe menni, mert tömeg van, nincs a temetőnek normális parkolója, úgyhogy a járdán, a füvön, mindenhol autók állnak. Idén kimentem mégis, mert anyukám szeretett volna menni, én meg úgy voltam vele, hogy elkísérem. Vittem mindkét fiamat, mivel a parkolós mizériától eltekintve, nálunk nagyon szép a temető. Szerencsére közel lakunk, gyalog is pár perc, csak pont azt utálom, hogy a kocsik közt kell átverekedni magunkat, de mindegy, rászántam magam. A nagyobbik fiam iskolás, a kicsi 8 hónapos. A nagy jött szépen velünk, a kicsi meg a hátamon mei tai-ban. Baromi jót aludt! Jó levegőn voltunk, nálunk hatalmas, gyönyörű, parkos temető van, sok nagy, régi fával, szívesen megyek keresztül rajta más napokon bármikor, ha arra visz az utam, mert szép, csendes.

Szóval nem lett volna muszáj vinnem egyik gyereket sem, de pont azért vittem őket, hogy kimozduljunk, levegőn legyünk, a kicsinek amúgy is alvásidő volt, az meg mindig jobb, ha levegőn alszik, mintha bent :)

2016. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

"Pl.mert csak 10 hónapos?? Boltban még elmegy,ha elfárad és nyűglődik,de temetőben nem."


Mert? Egy tíz hónapos, az baba. Senki nem várja el tőle, hogy illemszabályokhoz mérten viselkedjen. Ha sír, akkor sír, a babák már csak ilyenek. Kit zavarna vele? A halottakat? Egy nagyobb gyerek, vagy egy felnőtt nyilván meg tudja azt tenni, hogy csendben van a temetőben, de egy baba nem, és nem is várja tőle senki. Ilyenkor amúgy is annyian mennek, messze nem olyan csendes hely a temető, mint az év többi napján. Képzeld, én ma hisztiző két év körüli gyereket is láttam, aki toporzékolt, mert az apja nem adta a kezébe a gyufát. Éééés? Pici gyerek, ők ilyenek.

2016. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Es ha sir ? Akkor mi van, felebreszti a halottakat ?


5 honapos volt a picim mikor meghalt apukam, azota millioszor voltunk a temetobe.

Nem tudom mi ebben nemelyeknek a fura.

2016. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap jártuk meg a temetőket és vittük. Sőt az 5 éves fiamat is. Anyukám tavaly halt meg, így el kellett a Naggyal beszélgetni erről az egészről. Semmi gond nem volt egyikükkel se. De megjegyezném,hogy az egyik sírnál 4 felnőtt olyan hangosan nevetgélt, hogy már engem zavart. Ehhez képest a gyerekeim totál csöndben voltak.
2016. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért stresszelik túl ezt a temetőt?

Fél a kérdező kap e gonosz tekinteteket?

A halál a temetés a temető az élet része úgy mint a kórház.

A legtöbb gyerek csendben van mert elnyomja a jó levegő.

Vagy maga a szülő érzi magát furcsán hogy babakocsit tol a temetőbe?

Menjenek akkor máskor.

Mikor nem millióan vannak.

A hozzátartozót nemcsak ilyenkor kell amúgy meglátogatni. Én kifejezettem irtózom a tömegtől és inkább megyünk máskor.

Igenis maskor is eszünkbe kell jusson az aki elment.

Túl van az egész tárgyalva.

2016. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vittük tegnap őket, 10 hónapos a fiunk és 5 éves múlt a lányunk.


Miért nem szeretnéd vinni?


Ha a hangoskodás miatt, akkor egyikőtök kimegy vele a temető elé ha esetleg sírna. Értelemszerűen ha a te rokonaitokat látogatjátok, akkor a férjed és fordítva.

2016. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!