Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szörnyű egy oltás?

Mennyire szörnyű egy oltás?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy 2,3,4 hónaposan kell oltani a babát és ráadásul két valamivel is oltják (két szúrás).

Aki már túl van rajta, válaszolnátok, légyszi?!

Nagyon fáj a babának? Gyorsan csinálják legalább?

...volt olyan, akinek problémája volt? (akár ott, közben, akár utána - pl. láz vagy bármi egyéb)

Jajj, annyira féltem őt!!


2010. ápr. 29. 03:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%

szia!

mi nem sokara megyunk a 4 honapos oltasra, igaz mi kulfoldon elunk itt mind a ket kis combjaba kapja a szurit egymas utan eloszor lekezelik az elsot addig uvolt a kicsim azan mire megnyugodna kapja a masikat a masik lababa szornyu, olyankor talan en roszabbul viselem mint a gyermekem!utanna belazasodhat faj neki vizes ruhat szoktam neki ratenni, mikor haza erunk a 2 honapos oltast a lanyom is meg a fiam is roszul viseltek, uvoltottek egesznap mert fajt nekik,ugyhogy most a fiammal megyunk maj.7 en a 4 honaposra remelem nem lesz olyan nyugos mint az elsonel

2010. ápr. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
52%
ja es itt 2,4,6,12,15,18 es 4-6 eves kozott kapjak a szurit!
2010. ápr. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy állni a dolgokhoz, hogy inkább az oltást kapja, mint a betegséget! Ha látja Rajtad, hogy félsz, Ő is félni fog!

Az enyém 13 hónapos, eddig egyik oltástól sem lett semmi baja. Sírt, amikor megkapta, de amint felvettem a vizsgálóasztalról, megnyugodott.

2010. ápr. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
6%
tejóúristen ennyi oltás van egy gyereknek? 100 hogy nem adatnék be egyet sem a sajátomnak... szörnyű, sztem többet árt mint használ
2010. ápr. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

5.41.-nek. Nem beszélnél így,ha láttál volna már egy szamárköhögős vagy paralízises gyereket,vagy olyant aki diftériában halt meg.

Kicsit sírnak,de hamar megnyugszanak. Néha nyűgösek utána,de az nem vészes.

2010. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a szuri mennyire fáj Te is tudod:-)hiszen Te is kaptál már:-) A fiam 7 hós és megkapta ezeket. Persze sírt szegény, de hamar megnyugodott:-)utána ki volt ütve, de minket felnőtteket is kiüt az oltás.Láza is volt, de hamar lement:-)Szóval semmi para, minden oké lesz:-)Ha nagyon sírdogál, mert fáj a combja, picit jegeld le:-)Csak pozitívan:-)

Gy

2010. ápr. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg ilyen sok és nincs választás, mert kötelező. Na meg nem elég, hogy egyen túl van, azonnal a következő, aztán egy hónap múlva megint... majd megint... Persze jobb ez, mintha a betegséget kapná, de szerintem senki nem akar fájdalmat a gyerekének. Itt amúgy a sarkába fogja kapni... nem tudom, ez talán kevésbé fáj, mintha a combjába kapná? Vagy jobban?

Nagyon remélem, hogy ő is meg fog nyugodni, amint felveszem.

Mekkora a tű? Nálunk mennyi idő alatt adják be ezt a két oltást?

2010. ápr. 29. 06:44
 8/35 anonim ***** válasza:

Jajj lányok:-) Az ilyen komolytalan beírásokat nem kell felvenni:-) Nem tűnt fel Nektek, hogy valaki direkt ökörségeket ír? Szerintem élvezi, hogy megbotránkozunk rajta, biztos egy tini:-)vagy unatkozó apuka:-) Nem kell vele foglalkozni és megunja(mint egy gyerek):-)

Gy

2010. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Nem poénból írtam. Totál őrültségnek tartok egy fiatal szervezetet pont a legkritikusabb fejlődési fázisában agyonbombázni havonta mindenféle kemikáliával. 50-100 évvel ezelőtt nem oltották agyon szerencsétleneket, mégse lettek többet betegek mint most. Ez is ugyanolyan baromság mint a H1N1 oltás volt... nem oltattam magam és mint látjuk "szörnyethaltam".
2010. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

50-100 éve nem volt oltás, valóban, ez így van:-)Azt is tudod mekkora volt a csecsemő és gyermek halandóság? Szerinted miért vállaltak akkor az emberek min 5 gyereket? Te tudod! Ne oltasd be, nem muszáj:-)

Gy

2010. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!