Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom el lett...

3 hetes kislányom el lett kapatva?! Többi lent

Figyelt kérdés

Elkapott a kislányom? Születése után kórházba voltunk egy hetet fertőzés miatt. Ketten voltunk nekem se volt más dolgom sokat volt kézbe aztán itthon az apja is sokat fogta. Van egy bátyja plusz háztartás. Apuka dolgozik és most látom h sokat sír de csak ha nincs kézbe. Felveszem teljes nyugalom elalszik. Leteszem nem érek ki a szobából már sír.

Tápszeres hasa sem fáj. Mi a teendő?


2016. nov. 20. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy 3 hetest nem lehet elkapatni
2016. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Egy 3 hetes újszülöttet nem lehet elkapatni! Fogd a kezedben, neki most ez a legjobb, később már nemcsak erre lesz igénye, érdeklődni fog a világra, nem akar majd mindig kézben lenni, csak most nagyon kicsi, emiatt van szüksége ennyire a testi közelségre, nem lehet azzal ilyen pici gyereket elkényeztetni ha sokat van kézben. Nem vagyok hordozómánias, de ha ennyire igényli, kösd magadra és hordozzad.
2016. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Csak most mèg rád van szüksège, te vagy a biztonság neki.
2016. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Anyám mama meg anyósom szerint is elkapott. Egyedül vagyok velük nem tudom mindig kézben tartani
2016. nov. 20. 21:19
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha anya, mama és egyéb rokonok kritizálni tudnak, akkor bizonyára,segíteni is.

Egy ismerősöm egyszer feltette a kérdést, hogy ha a babák sírás helyett azt kiabálnák, segítség, segítség, akkorbis otthagynák őket...?

3 hetes. Még alig jött a világra. Fel sem fogta, hogy már nem a tested része. Ez nem a hobbija, nem manipulálni akar, a SZÜKSÉGLETE, hogy testkontaktusba kerüljön, érezze az illatod, hallja a szívverésed. Most alapozod meg a bizalmát.

2016. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Eddig benned volt, érezte a tested melegét. Hallotta a szivverésed. Nem kellett sem ennie, sem lélegeznie, mindent készen kapott.

Ehhez képest egyedül van, mindenért dolgoznia kell.

Persze, hogy veled akár lenni! Csak téged ismer ebből a világból, ami teljesen idegen számára.

Hogy kapathatnád el? Csak megadod neki, amire szüksége van most, magadat.

2016. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Te nem olvastál könyveket gyerekvállalás előtt? Szerintem tudnod kellene, hogy egy 3 hetes gyereket nem lehet elkapatni, akkor se ha x hülyeségeket beszél neked erről.
2016. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nőrokonok okosságait egyik füleden be, másikon ki. A hordozókendő megoldás nálunk: velem van, mégis tudom tenni a dolgom. Nekem is van egy nagyobb gyerekem is.
2016. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Harom hetes! Nem harom eves.

Nem lehet elkapatni, sot hisztizni sem tud. Vedd fel!

2016. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen egyik sem jön segíteni.
2016. nov. 20. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!