Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom el lett...

3 hetes kislányom el lett kapatva?! Többi lent

Figyelt kérdés

Elkapott a kislányom? Születése után kórházba voltunk egy hetet fertőzés miatt. Ketten voltunk nekem se volt más dolgom sokat volt kézbe aztán itthon az apja is sokat fogta. Van egy bátyja plusz háztartás. Apuka dolgozik és most látom h sokat sír de csak ha nincs kézbe. Felveszem teljes nyugalom elalszik. Leteszem nem érek ki a szobából már sír.

Tápszeres hasa sem fáj. Mi a teendő?


2016. nov. 20. 21:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Amiket előttem írtak, azokkal teljesen egyetértek én is. Nincs elkapatva, az a normális hogy veled akar lenni mindig.

Ha az első hordozóeszköz nem válik be ne add fel, van többféle. Én is szenvedtem az elején, de nagyon megérte.


Mennyi idős a nagyobb gyerek? Én sokat olvastam, társasoztam, kirakóztam a nagylányommal szoptatás közben is.

2016. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
6 hetes a lányom. Az első 3 hétben le sem tudtam tenni. Csak úgy aludt, hogy kézben volt. Éjjel is a fotelban aludtam , hogy tartani tudjam. Két hete ezt teljesen elhagyta és már az a ritkább, ha elalszik kézben. Idő kellett neki, amíg megszokta a kinti világot.
2016. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!